О признании утратившим силу постановление акимата Урджарского района от 29 ноября 2019 года № 471 "Об организации бесплатного питания для отдельных категорий воспитанников дошкольных организаций образования по Урджарскому району"
Постановление акимата Урджарского района области Абай от 16 мая 2023 года № 163. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 22 мая 2023 года № 76-18
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акиматаУрджарского района от 29 ноября 2019 года № 471 "Об организации бесплатного питания для отдельных категорий воспитанников дошкольных организаций образования по Урджарскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6352);
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Турлыбекова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Урджарского района
Н. Токсеитов

Үржар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 қарашадағы "Үржар ауданы бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттары үшін тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" № 471 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 16 мамырдағы № 163 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 мамырда № 76-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үржар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 қарашадағы "Үржар ауданы бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттары үшін тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" № 471қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6352 тіркелген) күші жойылды деп танылсын;
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Турлыбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар ауданының әкімі
Н. Токсеитов