О признании утратившим силу решение маслихата Жамбылской области от 06 апреля 2018 года №22-8 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата Жамбылской области и председателя ревизионной комиссии по Жамбылской области"
Решение Жамбылского областного маслихата от 21 апреля 2023 года № 2-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 апреля 2023 года № 4998
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Жамбылской области от 06 апреля 2018 года № 22-8 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата Жамбылской области и председателя ревизионной комиссии по Жамбылской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3794).
2. Аппарату маслихата Жамбылской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата маслихата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата Жамбылской области.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жамбылского
областного маслихата А. Нуралиев

"Жамбыл облыстық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің және Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясы төрағасының қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 06 сәуірдегі №22-8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 2-10 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 сәуірде № 4998 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7 - бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 - бабына сәйкес, Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жамбыл облыстық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің және Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясы төрағасының қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 06 сәуірдегі №22-8 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3794 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Жамбыл облыстық мәслихатының аппараты Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің Жамбыл облыстық мәслихаты аппаратының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл облыстық мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық
мәслихатының төрағасы А. Нуралиев