Об установлении границы Шокпарского сельского округа Шуского района Жамбылской области
Совместные постановление акимата Жамбылской области от 21 апреля 2023 года № 63 и решение Жамбылского областного маслихата от 21 апреля 2023 года № 2-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 апреля 2023 года № 5003
В соответствии с подпунктом 1-13) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы Шокпарского сельского округа Шуского района общей площадью 247 346,77 гектаров.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской
области Н. Нуржигитов
Председатель Жамбылского
областного маслихата А. Нуралиев

Жамбыл облысы Шу ауданы Шоқпар ауылдық округінің шекараларын белгілеу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 63 бірлескен қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 2-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 сәуірде № 5003 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағының 1-13) тармақшасына және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шу ауданы Шоқпар ауылдық округінің шекараларының жалпы көлемі 247 346,77 гектар болып белгіленсін.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының
әкімі Н. Нуржигитов
Жамбыл облыстық
мәслихатының төрағасы А. Нуралиев