О признании утратившим силу постановления акимата города Тараз от 17 апреля 2018 года №855 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима города Тараз и городских исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета"
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 14 ноября 2023 года № 4360. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 17 ноября 2023 года № 5117
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Тараз от 17 апреля 2018 года №855 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима города Тараз и городских исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3812).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Тараз.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Тараз Б. Орынбеков

"Тараз қаласы әкімі аппараты мен жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын қалалық атқарушы органдардың "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 17 сәуірдегі №855 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 14 қарашадағы № 4360 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 қарашада № 5117 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тараз қаласы әкімі аппараты мен жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын қалалық атқарушы органдардың "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 17 сәуірдегі №855 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3812 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласының әкімі Б. Орынбеков