О признании утратившим силу решения Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 23 октября 2017 года № 19-7 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Байзакскому району"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 28 декабря 2023 года № 17-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 5 января 2024 года № 5143
В соответствии с Экологическим кодексом Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байзакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 23 октября 2017 года № 19-7 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Байзакскому району" (зарегистрирован Департаментом юстиции Жамбылской области 3 ноября 2017 года № 35714).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Байзакского
районного маслихата Б. Акбаев

"Байзақ ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 қазандағы № 19-7 шешімінің" күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 17-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 5 қаңтарда № 5143 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Байзақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Байзақ ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 қазандағы № 19-7 шешімінің (Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 қарашада № 3571 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық
мәслихат төрағасы Б. Акбаев