О признании утратившим силу постановления акимата Кордайского района Жамбылской области от 27 марта 2018 года №65 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппаратов акимов района, сельских округов и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета"
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 26 сентября 2023 года № 369. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 26 сентября 2023 года № 5085
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 27 марта 2018 года № 65 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппаратов акимов района, сельских округов и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3766).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Кордайского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кордайского района Б. Болатбеков

Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 наурыздағы "Аудан, ауылдық округтер әкімдері аппараттары мен жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" №65 қаулысының күшін жою туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 26 қыркүйектегі № 369 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 қыркүйекте № 5085 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аудан, ауылдық округтер әкімдері аппараттары мен жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 наурыздағы №65 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3766 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қордай ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қордай ауданының әкімі Б. Болатбеков