О признании утратившим силу решение маслихата Мойынкумского района от 21 апреля 2014 года № 24-5 "Об утверждении регламента Мойынкумского районного маслихата"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 26 сентября 2023 года № 9-7
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Мойынкумского района "Об утверждении регламента Мойынкумского районного маслихата" от 21 апреля 2014 года №24-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2192).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Мойынкумского района Н. Саурыков

"Мойынқұм аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 сәуірдегі №24-5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 қыркүйектегі № 9-7 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 қыркүйекте № 5086 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Мойынқұм аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 сәуірдегі №24-5 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2192 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық
мәслихатының төрағасы Н. Саурыков