О признании утратившим силу постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 27 марта 2018 года №53 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппаратов акимов района, города районного значения, сельских округов и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета"
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 23 мая 2023 года № 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 мая 2023 года № 5028
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 27 марта 2018 года №53 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппаратов акимов района, города районного значения, сельских округов и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3791).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Сарысуского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района С. Мамытов

"Аудан, аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтер әкімдері аппараттары мен жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесі бекіту туралы" Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 наурыздағы №53 қаулысының күшін жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 23 мамырдағы № 73 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 мамырда № 5028 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аудан, аудандық маңызы бар қала ауылдық округтер әкімдері аппараттары мен жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесі бекіту туралы" Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 наурыздағы №53 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3791 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сарысу ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы С. Мамытов