О признании утратившим силу решения Сарысуского районного маслихата от 12 марта 2014 года № 26-15 "Об утверждении регламента Сарысуского районного маслихата"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 23 октября 2023 года № 10-5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 октября 2023 года № 5105
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сарысуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сарысуского районного маслихата от 12 марта 2014 года №26-15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2157) "Об утверждении регламента Сарысуского районного маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сарысуского
районного маслихата Ш. Мусабеков

"Сарысу аудандық маслихатының регламентін бекіту туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы №26-15 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 қазандағы № 10-5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 24 қазанда № 5105 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Сарысу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарысу аудандық маслихатының регламентін бекіту туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы №26-15 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2157 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарысу аудандық
мәслихат төрағасы Ш. Мусабеков