О признании утратившим силу решения Шуского районного маслихата от 13 марта 2018 года № 24-5 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Шуского районного маслихата"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 5 мая 2023 года № 2-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 мая 2023 года № 5024
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шуского районного маслихата от 13 марта 2018 года №24-5 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Шуского районного маслихата" (зарегистривано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3749).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Шуского
районного маслихата Ж. Абенов

Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 наурыздағы "Шу аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" №24-5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 2-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 мамырда № 5024 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Шу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шу аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 наурыздағы №24-5 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3749 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Шу ауданының
мәслихат төрағасы Ж. Абенов