Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения области Ұлытау
Постановление акимата области Ұлытау от 21 июля 2023 года № 36/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 24 июля 2023 года № 36-20
В соответствии со статьей 39 Водного кодекса Республики Казахстан, акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения области Ұлытау согласно приложению к настоящему постановлению.

Ұлытау облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Ұлытау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 21 шілдедегі № 36/01 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 шілдеде № 36-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Су кодексінің 39 бабына сәйкес, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ұлытау облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесі бекітілсін.

2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области Ұлытау" принять необходимые меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Әбдіғалиұлы
Приложение к
постановлению
Акимата области Ұлытау
от 21 июля 2023 года

2. "Ұлытау облысының энергетика және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қүнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Әбдіғалиұлы
Ұлытау облысы әкімдігінің
2023 жылғы 21 шілдедегі