О признании утратившим силу решение Жезказганского городского маслихата от 7 сентября 2023 года № 7/43 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Жезказган"
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 16 ноября 2023 года № 9/55. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 21 ноября 2023 года № 73-20
Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жезказганского городского маслихата "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Жезказган" от 7 сентября 2023 года № 7/43 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 46-20).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жезказганского городского маслихата Р. Капарова

Жезқазған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 7 қыркүйектегі № 7/43 "Жезқазған қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 16 қарашадағы № 9/55 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 қарашада № 73-20 болып тіркелді
Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "Жезқазған қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2023 жылғы 7 қыркүйектегі № 7/43 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 46-20 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының төрағасы Р. Капарова