О признании утратившим силу решения Сатпаевского городского маслихата от 17 апреля 2014 года № 247 "Об оказании социальной помощи"
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 20 сентября 2023 года № 54. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 26 сентября 2023 года № 52-20
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сатпаевского городского маслихата от 17 апреля 2014 года № 247 "Об оказании социальной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2630).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сатпаевского городского маслихата К. Балмагамбетов

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 247 "Әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 қыркүйектегі № 54 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 қыркүйекте № 52-20 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 247 "Әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2630 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қалалық мәслихатының төрағасы К. Балмагамбетов