О признании утратившим силу постановления акимата города Каражал
Постановление акимата города Каражал области Ұлытау от 1 февраля 2023 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Ұлытау 2 февраля 2023 года № 4-20
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Каражал "Об определении вида и порядка поощрения, а также размера денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в городе Каражал" от 9 января 2019 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5153).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Каражал Т. Досаев

Қаражал қаласының әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 1 ақпандағы № 5 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 ақпанда № 4-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Қаражал қаласының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қаражал қаласының әкімдігінің "Қаражал қаласында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеу түрлері мен тәртібін, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерін айқындау туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 1 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі тіркеу нөмірі № 5153) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкімі Т. Досаев