О признании утратившими силу решений Каражалского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 189 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, а также тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Каражал" и от 10 февраля 2020 года № 362 "О внесении изменений в решение ХХ сессии Каражалского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 189 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, а также тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Каражал"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 27 декабря 2023 года № 99. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 28 декабря 2023 года № 83-20
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Каражалского городского маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, а также тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Каражал" от 25 декабря 2017 года №189 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4585);
2) решение Каражалского городского маслихата "О внесении изменений в решение ХХ сессии Каражалского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 189 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, а также тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Каражал" от 10 февраля 2020 года № 362 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5704).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Пердседатель городского маслихата З. Оспанова

Қаражал қалалық мәслихатының "Қаражал қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болуы және жинақталу нормаларын, сондай ақ тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 189 және "Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы ХХ сессиясының № 189 "Қаражал қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болуы және жинақталу нормаларын, сондай-ақ тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 10 ақпандағы № 362 шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 99 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 желтоқсанда № 83-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Қаражал қалалық мәслихатының "Қаражал қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болуы және жинақталу нормаларын, сондай ақ тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №189 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4585 болып тіркелген);
2) Қаражал қалалық мәслихатының "Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы ХХ сессиясының №189 "Қаражал қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болуы және жинақталу нормаларын, сондай-ақ тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 10 ақпандағы №362 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5704 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы З. Оспанова