О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Улытауском районе
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 15 августа 2023 года № 52. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 22 августа 2023 года № 40-20. Утратило силу решением Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 13 ноября 2023 года № 67
Сноска. Утратило cилу решением Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 13.11.2023 № 67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Улытауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога в Улытауском районе с 4% на 2% по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель А. Курмансеитов

Ұлытау ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 тамыздағы № 52 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 тамызда № 40-20 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қарашадағы № 67 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 13.11.2023 № 67 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес Ұлытау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлытау ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығының мөлшерлемесінің мөлшері салық кезеңінде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4% - дан 2% - ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Төраға А. Курмансеитов