О признании утратившим силу решение Улытауского районного маслихата от 15 августа 2023 года № 52 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Улытауском районе"
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 13 ноября 2023 года № 67. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 16 ноября 2023 года № 69-20
Улытауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Улытауского районного маслихата "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Улытауском районе" от 15 августа 2023 года № 52 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 40-20).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель А. Курмансеитов

Ұлытау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 тамыздағы № 52 "Ұлытау ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қарашадағы № 67 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 қарашада № 69-20 болып тіркелді
Ұлытау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының "Ұлытау ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2023 жылғы 15 тамыздағы № 52 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 40-20 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға А. Курмансеитов