Об установлении базовых ставок платы за земельные участки
Совместные постановление акимата области Жетісу от 4 сентября 2023 года № 269 и решение маслихата области Жетісу от 4 сентября 2023 года № 7-43. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 6 сентября 2023 года № 56-19
В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 и подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат области Жетісу РЕШИЛ:

Жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 4 қыркүйектегі № 269 бірлескен қаулысы және Жетісу облысы мәслихатының 2023 жылғы 4 қыркүйектегі № 7-43 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 6 қыркүйекте № 56-19 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы Жер кодексiнiң 10-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына және 27-бабының 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес Жетісу облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI және Жетісу облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Установить базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность в областном центре, городах областного и районного значения, поселках и сельских населенных пунктах области Жетісу согласно приложению к настоящему постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата области Жетісу и решения маслихата области Жетісу возложить на курирующего заместителя акима области.

1. Осы қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес Жетісу облысының орталығында, облыстық және аудандық маңызы бар қалаларда, кенттер мен ауылдық елді мекендерде жер учаскелерiн жеке меншiкке берген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары белгіленсін.
2. Осы бірлескен Жетісу облысы әкімдігінің қаулысы мен Жетісу облыстық мәслихаты шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

3. Настоящее совместное постановление акимата области Жетісу и решение маслихата области Жетісу вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Жетісу Б. Исабаев
Председатель маслихата Г. Тойлыбаева
Приложение к совместному постановлению акимата области Жетісу от 4 сентября 2023 года № 269 и решению маслихата области Жетісу от 4 сентября 2023 года № 7-43 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки"
Базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность в областном центре, городах областного и районного значения, поселках и сельских населенных пунктах области Жетісу
п/п
Административно-территориальная единица
Базовая ставка платы в тенге за 1 квадратный метр
Аксуский район
Аксуский сельский округ
1.
село Аксу

3. Осы бірлескен Жетісу облысы әкімдігінің қаулысы мен Жетісу облыстық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жетісу облысының әкімі Б. Исабаев
Мәслихат төрағасы Г. Тойлыбаева
Жетісу облысының әкімдігінің 2023 жылғы 4 қыркүйектегі № 269 және Жетісу облыстық мәслихатының 2023 жылғы 4 қыркүйектегі № 7-43 "Жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне қосымша
Жетісу облысының орталығында, облыстық және аудандық маңызы бар қалаларда, кенттер мен ауылдық елді мекендерде жер учаскелерiн жеке меншiкке берген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары
Р/н
Әкімшілік-аумақтық бірлік
1 шаршы метр үшiн теңгемен төлемақының базалық ставкасы
Ақсу ауданы
Ақсу ауылдық округі
1.
Ақсу ауылы