О признании утратившим силу постановления акимата города Талдыкорган от 26 октября 2016 года № 45-727 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Талдыкорган"
Постановление акимата города Талдыкорган области Жетісу от 13 октября 2023 года № 756. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 17 октября 2023 года № 75-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Талдыкорган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Талдыкорган "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Талдыкорган" от 26 октября 2016 года № 45-727 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3989).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Талдыкорган Е. Бәзіл

Талдықорған қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қазандағы № 45-727 "Талдықорған қаласы аумағындағы стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 13 қазандағы № 756 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 17 қазанда № 75-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Талдықорған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қаласы әкімдігінің "Талдықорған қаласы аумағындағы стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" 2016 жылғы 26 қазандағы № 45-727 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3989 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қаласының әкімі Е. Бәзіл