О признании утратившим силу решение Аксуского районного маслихата от 26 марта 2018 года № 26-126 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Аксуского районного маслихата
Решение Аксуского районного маслихата области Жетісу от 22 мая 2023 года № 6-30. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 23 мая 2023 года № 30-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аксуского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Аксуского районного маслихата" от 26 марта 2018 года № 26-126 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4615).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Председатель Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов

Ақсу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 26-126 "Ақсу аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 мамырдағы № 6-30 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 23 мамырда № 30-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 26 наурыздағы № 26-126 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4615 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының төрағасы Б. Сулейменов