О признании утратившим силу решения Ескельдинского районного маслихата от 13 марта 2018 года № 27-179 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Ескельдинского районного маслихата"
Решение Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 9 июня 2023 года № 6-28. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 12 июня 2023 года № 41-19
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Ескельдинского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Ескельдинского районного маслихата" от 13 марта 2018 года № 27-179 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4600).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель Ескельдинского районного маслихата К. Сатанов

"Ескелді аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 13 наурыздағы № 27-179 Ескелді аудандық мәслихатының шешімін күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 9 маусымдағы № 6-28 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 12 маусымда № 41-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ескелді аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 13 наурыздағы № 27-179 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4600 тіркелген) Ескелді аудандық мәслихатының шешімін күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының төрағасы К. Сатанов