О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) обучающихся и воспитанников всех организаций образования очной формы обучения
Решение Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 5 мая 2023 года № 04-31. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 10 мая 2023 года № 22-19
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) пункта 1 статьи 6, подпунктом 1) пункта 4 статьи 47 Закона Республики Казахстан "Об образовании", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить право на льготный проезд на общественном транспорте (кроме такси) обучающимся и воспитанникам всех организаций образования очной формы обучения, независимо от формы собственности и ведомственной подчиненности, пятьдесят процентов от полной стоимости проездного билета (за исключением летних каникул), финансируемых за счет местного бюджета Кербулакского района и расположенных в селе Сарыозек Кербулакского района.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на государственное учреждение "Отдел образования по Кербулакскому району Управления образования области Жетісу" (по согласованию).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кербулакского районного маслихата К. Бекиев

Барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілерінің қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы
Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 04-31 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 10 мамырда № 22-19 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 2)-тармақшасына, 47-бабы 4-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кербұлақ ауданының жергілікті бюджетінің есебінен қаржыландырылатын, Кербұлақ ауданы Сарыөзек ауылында орналасқан, меншік нысаны мен ведомстволық бағыныстылығына қарамастан, барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жол жүру билетінің толық құнының елу пайызында (жазғы демалысты қоспағанда) жеңілдікпен жол жүру құқығы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Жетісу облысы білім басқармасының Кербұлақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (келісім бойынша).
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының төрағасы К. Бекиев