О признании утратившим силу решение Панфиловского районного маслихата от 13 марта 2018 года № 6-32-205 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Панфиловского районного маслихата"
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 10 мая 2023 года № 9-4-22. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 11 мая 2023 года № 23-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Панфиловского районного маслихата от 13 марта 2018 года№ 6-32-205 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Панфиловского районного маслихата" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4599).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Панфиловского районного маслихата Е. Шокпаров

Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 13 наурыздағы № 6-32-205 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 9-4-22 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 11 мамырда № 23-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 4 тармағына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 13 наурыздағы № 6-32-205 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4599 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының төрағасы Е. Шокпаров