О признании утратившим силу решение Сарканского районного маслихата от 3 ноября 2017 года № 26-115 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Сарканского районного маслихата области Жетісу от 25 апреля 2023 года № 4-22. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 27 апреля 2023 года № 11-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сарканского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 3 ноября 2017 года № 26-115 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 116351).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сарканского районного маслихата М. Разбеков

"Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 3 қарашадағы № 26-115 Сарқан аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 4-22 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 27 сәуірде № 11-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 4 тармағына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 3 қарашадағы № 26-115 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №116351 тіркелген) Сарқан аудандық мәслихатының шешімін күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының төрағасы М. Разбеков