Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2023 год
Решение Карагандинского областного маслихата от 18 апреля 2023 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 апреля 2023 года № 6383-09
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 569 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2023 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Н. Кобжанов
Утверждены
решением
Карагандинского
областного маслихата

Қарағанды облысының жер үстi көздерiндегi су ресурстарын пайдаланғаны үшiн 2023 жылға арналған төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2023 жылғы 18 сәуірдегі № 32 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 сәуірде № 6383-09 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 5-тармағына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексінің 569-бабына, Қазақстан Республикасының Су кодексінің 38 бабының 5) тармақшасына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған Қарағанды облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2023 жылға арналған төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы Н. Кобжанов
Қарағанды облыстық
мәслихатының