О внесении изменений в решение Карагандинского областного маслихата от 30 июня 2016 года № 64 "Об определении перечня социально значимых межрайонных (междугородных внутриобластных) сообщений Карагандинской области"
Решение Карагандинского областного маслихата от 18 апреля 2023 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 апреля 2023 года № 6386-09
Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых межрайонных (междугородных внутриобластных) сообщений Карагандинской области" от 30 июня 2016 года №64 (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 июля 2016 года № 3917) следующие изменения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по строительству, транспорту и коммунальному хозяйству.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы № 64 "Қарағанды облысының әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) қатынастар тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2023 жылғы 18 сәуірдегі № 30 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 сәуірде № 6386-09 болып тіркелді
Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының "Қарағанды облысының әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) қатынастар тізбесін айқындау туралы" 2016 жылғы 30 маусымдағы №64 шешіміне (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 шілдеде № 3917 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. Осы шешімнің орындалуын бақылау құрылыс, көлік және коммуналдық шаруаршылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.