О признании утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 20 марта 2018 года № 12/02 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов, финансируемых из местных бюджетов Карагандинской области"
Постановление акимата Карагандинской области от 25 апреля 2023 года № 27/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 апреля 2023 года № 6402-09
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении", "О правовых актах" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 20 марта 2018 года № 12/02 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов, финансируемых из местных бюджетов Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4679).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев

"Қарағанды облысының жергілікті бюджеттерінен қаржыландырылатын жергілікті атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 20 наурыздағы № 12/02 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 27/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 сәуірде № 6402-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарағанды облысының жергілікті бюджеттерінен қаржыландырылатын жергілікті атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 20 наурыздағы № 12/02 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4679 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Булекпаев