О внесении изменений в совместное постановление акимата города Караганды от 17 мая 2017 года № 19/15 и решение Карагандинского городского маслихата от 10 мая 2017 года № 149 "О льготном проезде отдельных категорий граждан города Караганды для проезда на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)"
Совместные постановление акимата города Караганды от 17 апреля 2023 года № 26/01 и решение Карагандинского городского маслихата от 13 апреля 2023 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 апреля 2023 года № 6389-09
Акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ и Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата города Караганды от 17 мая 2017 года №19/15 и решение Карагандинского городского маслихата от 10 мая 2017 года №149 "О льготном проезде отдельных категорий граждан города Караганды для проезда на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4262) следующие изменения:
подпункт 1-2) пункта 1 исключить.;
подпункт 1-3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1-3) детям – сиротам, детям оставшихся без попечения родителей, детям из многодетных семей, детям по утере одного из родителей, детям одиноких матерей, обучающихся по очной форме обучения в организациях среднего, технического и профессионального, послесреднего, высшего и (или) послевузовского образования, после достижения ими совершеннолетия до времени окончания организаций образования (но не более чем до достижения двадцатитрехлетнего возраста) – бесплатный проезд;";
подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"3) лицам с инвалидностью второй, третьей групп – бесплатный проезд;";
пункт 1 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) детям от 7 до 18 лет – бесплатный проезд.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Определить источником финансирования городской бюджет и предоставить вышеуказанным категориям лиц льготные транспортные карты длительного пользования.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Контроль за исполнением совместного решения Карагандинского городского маслихата и постановления акимата города Караганды "О льготном проезде отдельных категорий граждан города Караганды для проезда на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)" возложить на курирующего заместителя акима города Караганды".
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Караганды М. Кожухов
Председатель А. Букенов

"Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарының қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 19/15 және Қарағанды қалалық мәслихатының 2017 жылғы 10 мамырдағы № 149 бірлескен қаулысы және шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 17 сәуірдегі № 26/01 бірлескен қаулысы және Қарағанды қалалық мәслихатының 2023 жылғы 13 сәуірдегі № 20 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 сәуірде № 6389-09 болып тіркелді
Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарағанды қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарының қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы №19/15 және Қарағанды қалалық мәслихатының 2017 жылғы 10 мамырдағы №149 бірлескен қаулысы және шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4262 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 –тармақтың 1-2) тармақшасы алып тасталсын.;
1–тармақтың 1-3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"1-3) кәмелеттік жасқа толғаннан кейін білім беру ұйымдарын бітіретін уақытқа дейін (бірақ жиырма үш жасқа толғанға дейін) орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарында күндізгі оқу нысаны бойынша білім алатын жетім – балаларға, ата – анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға, көпбалалы отбасылардан шыққан балаларға, ата – анасының бірінен айырылған балаларға, жалғыз басты аналардың балаларына– тегін жолақы;";
1–тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"3) екінші, үшінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға – тегін жолақы;";
1–тармақ келесі мазмұндағы 5) тармақшасымен толықтырылсын:
"5) 7 жастан 18 жасқа дейінгі балаларға – тегін жолақы.".
2–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Қаржыландыру көзі ретінде қалалық бюджет анықталсын және жоғарыда көрсетілген азаматтар санатына жеңілдетілген ұзақ пайдаланылатын жол жүру карталары берілсін.".
3–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. "Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарының қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" Қарағанды қалалық мәслихаты мен Қарағанды қаласы әкімдігінің бірлескен шешімі мен қаулысының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қарағанды қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін".
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі М. Кожухов
Төраға А. Букенов