О внесении изменения в решение акима Шетского района от 4 января 2019 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Шетскому району"
Решение акима Шетского района Карагандинской области от 1 февраля 2023 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 февраля 2023 года № 6357-09. Утратило силу решением акима Шетского района Карагандинской области от 15 декабря 2023 года № 06
Сноска. Утратило силу решением акима Шетского района Карагандинской области от 15.12.2023 № 06 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
аким Шетского района РЕШИЛ:
1. Внести изменение в решение акима Шетского района от 4 января 2019 года №01 "Об образовании избирательных участков по Шетскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5135):
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителю аппарата акима Шетского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шетского района М. Мухтаров
Приложение к решению
акима Шетского района
от 1 февраля 2023 года
№ 01
Приложение к решению
акима Шетского района
от 4 января 2019 года
№ 01
Избирательные участки по Шетскому району
Избирательный участок №728
Центр: село Аксу – Аюлы, районный дом культуры.
Границы: улица Шортанбай Жырау №26, 28, 30, 32, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101а, 102, 103, 103б, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112,113, 115, 117, 119, 119а, 119б, 119в, 121, 125, 127, 121, 129, 133,137, 135, 136, 142, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153а, 153б, 157, 157а, 161, 169, 169а, 169б, 167, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 198, 199, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 209а, 213, 215, 217, 217б, 219, 221, 223, 223а, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 235а, 236, 237, 241, 243, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 261а, 265, 266, 267, 269 дома, улица Абая №17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, улица Жангутты би №27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102а, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 112, 112а, 113, 114, 115, 116, 118, 118а, 120, 122, 124, 124а, 126, 128, 130, 132, 134, улица Кулейменова №23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 34б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 61а, 62, 63, 63а, 65, улица С.Сейфуллина №73, 75, 75б, 77, 81, 83б, 85, 87, 87а, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 147, 148, 148а, 148 в, 148г, 150, 152, 154, 155, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 176а, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 200, 202, 203, 204, 204а, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 219, 220, 220а, улица Тлеулина №31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а, 49, 51, 52, 52б, 53, 53а, 53б, 53в, 53г, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111а, 113, 119, улица Жапакова №23а, улица Кумжон начиная с №1 до №14, зимовка Караозек №8.
Избирательный участок №729
Центр: село Аксу – Аюлы, детско – юношеская спортивная школа.

Шет ауданы әкімінің 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 01 "Шет ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет ауданының әкімінің 2023 жылғы 1 ақпандағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 7 ақпанда № 6357-09 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданының әкімінің 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 06 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданының әкімінің 15.12.2023 № 06 (оны алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Шет ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Шет ауданы әкімінің 2019 жылғы 4 қаңтардағы №01 "Шет ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5135 тіркелген) өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау Шет ауданы әкімі аппаратының жетекшісіне жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шет ауданының әкімі М. Мухтаров
Шет ауданы әкімінің
2023 жылғы 1 ақпандағы
№ 01
шешіміне қосымша
Шет ауданы әкімінің
2019 жылғы 4 қаңтардағы
№ 01
шешіміне қосымша
Шет ауданы бойынша сайлау учаскелері
№728 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу-Аюлы ауылы, аудандық мәдениет үйі
Шекарасы: Шортанбай Жырау көшесі №26, 28, 30, 32, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101а, 102, 103, 103б, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 119а, 119б, 119в, 121, 125, 127, 121, 129, 133,137, 135, 136, 142, 143, 145, 147, 149,151, 153, 153а, 153б, 157, 157 а, 161, 169, 169 а, 169 б, 167, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 198, 199, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 209а, 213, 215, 217, 217б, 219, 221, 223, 223а, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 235а, 236, 237, 241, 243, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 261а, 265, 266, 267, 269, Абай көшесі №17, 18, 19, 20, 20 а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, Жанғұтты би көшесі №27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61а, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73 а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82,83, 84, 84а, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91,92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101,102, 102 а, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110 а, 112, 112а, 113, 114, 115, 116, 118, 118а, 120, 122, 124, 124а, 126, 128, 130, 132, 134, Күлейменов көшесі №23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 34б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 61 а, 62, 63, 63а, 65 , С.Сейфуллин көшесі №73, 75, 75 б, 77, 81, 83 б, 85, 87, 87 а, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 105 а, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111 а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128 а, 129, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 147, 148, 148 а, 148 в, 148 г, 150, 152, 154, 155, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 176а, 178, 180, 182, 184, 186,188, 190, 192, 196, 200, 202, 203, 204, 204 а, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 219, 220, 220а, Тлеулин көшесі №31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47 а, 49, 51, 52, 52б, 53, 53а, 53б, 53в, 53г, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66 а, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 77 а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 101, 101 а, 102, 103, 104, 105, 105 а, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111 а, 113, 119 , Жапақов көшесі №23а, Құмжон көшесі №1 бастап № 14 дейін , Қараөзек қыстағы №8 .
№729 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу-Аюлы ауылы, балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі

Границы: улица Шортанбай Жырау №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 35, 37, 39, 39а, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 59а, 61, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 95б, 97, 99, улица Абая №1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, улица Жанкутты би №1, 1а, 1б, 1в, 1 г, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 14, 15, 15в, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, улица Тлеулина №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 20а, 21, 21а, 21б, 21г, 22, 23, 25, 25а, 26а, 27, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48б, 50, 50а, 50д, улица С.Сейфуллина №60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 79, 69, 72, 79в, 80, 82, 84, 88, улица Дербисалы батыр №2, 2а, 4, 19, 33, 37, 40, 58, 62, улица А.Хасенова №6, 11, 12, улица Кулейменова начиная с №1 до №22, улица Жапакова начиная с №1 до №46.
Избирательный участок №730
Центр: село Енбекшил, начальная школа.
Границы: улица Шабанбай би начиная с №1 до №27.
Избирательный участок №731
Центр: село Актобе, начальная школа.
Границы: улица Байсейта начиная с №1 до №31 и №49.
Избирательный участок №732
Центр: село Аксу, Аксу-Аюлинского сельского округа, начальная школа.
Границы: улица Сенкибай би начиная с №1 до №26.
Избирательный участок №733
Центр: село Кайракты, начальная школа.
Границы: улица Жидебай батыра начиная с №1 до №25.
Избирательный участок №734
Центр: поселок Акадыр, детско – юношеская спортивная школа.
Границы: улица Нурлы жол №2/1, 2/2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13а/1, 13а/2, 13/1, 13/2, 14, 16, 18, 20, 24, 25, 26, 44, улица Бірлік № 9, 10, 14, 20, 22, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 39, 40, улица Желтоксан №1, 2, 4, 7, 10, 11, 14, 15, 15а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 29а, 30, 32, 34, 35, 36, 37а, 37, 39, 41, 43, 45, 47, улица Ержан би №1, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 8в, 9, 9а, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49,51, улица К.Рыскулбеков №1, 11, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 30а, 38, 42, 52, 53, улица А.Байтурсынова №11, 13, 18, 24, улица Балауса №7, 23, улица С.Сейфуллина №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13/1, 13/2, 14, 23, 24, 25, 27, 28, 32, 38, улица И.Панфилова №10, 11, 14, 16, 32, 33/1, 33/2, улица А.Молдагуловой №1, 1а, 2, 3а, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 24, улица Бейбітшілік №4, 10, 20, 26, 26/2, 27, 28, 31а, 31, 32, 34а, 37/1, 37/2, 37/3, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 41а/1, 41а/2, 42, 42а/1, 42а/2, 42а/3, 44, 46, 48, 50, 54, 56, улица А.Матросова №1, 1а, 2, 3, 3а/1, 3а/2, 3/1, 4, 4а, 4/2, 7/1, 7/2, 7а/1, 7а/2, 7а/3, 7а/4, 7а/5, 7/6, 9, 9/1, 10/1, 10/2, 11, 12, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 20/1, 20/2, 25, 26/1, 26/2, 35, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/2, 38а, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 64/1, 64/2, 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7, улица Ж.Мейрманова №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1,3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 16, улица Кушикбай батыра №1/1, 1/2, 16, 16а, 16б, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 28а, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 45, 47, 51, 53, 55, 61, 63, 65, 69, 71, 73а, улица Аманат №1/1, 2/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, улица Абая №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 16, 1а, 2a, 3а, в разъезде Тагылы, разъезд 906 км дома, улица А.Абраймова №1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3, 3а/1, 3а/2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/14, 3/15, 3/16, 3/17, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 3/29, 3/30, 4, 4а/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 6/2, 6а/1, 6а/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, улица И.А.Колбасина №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, улица С.Мұхамеджанова №1, 2, 3, 5, 7, 9/1, 9/2, 10а, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 25, 25а, 27, 29, 63/3, 63/2, 63/5, 63/6, 64, 66/1, 66/2, улица Е.Есимгалиева №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/6, 5/9, 5/10, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/3, 10/1, 10/2, 12, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, улица Т.Мусахметова №1/1, 1/2, 1а, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5б, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 18, улица Ынтымак №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1А, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/16, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/15, 5/16, 8/1, 8/2, 10/1, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2, улица К.Сатпаева №23/1, 23/2, 23, 23/4, 23/19, 23/12, улица М. Аманжолова №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2а/1, 2а/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5а, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12а/1, 12а/2 и 19а, улица Т. Аубакирова №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 15, 15а, 16, в зимовке Аксоран, до проспекту Абая от №1а/1 до 1а/18, от 3а/1 до 3а/12, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, от 5/2 до 5/8, от 7/1 до 7/8, 8 б, от 9/1 до 9/8, от 11/1 до 11/8, от 13/1 до 13/8, от 15/1 до 15/8, от 18а/1 до 18а/30, от 19/1 до 19/8, от 20/1 до 20/30, от 21/1 до 21/16, от 22/1 до 22/16, от 23/1 до 23/16, от 24/1, 24/2, 24/3, от 25/1 до 25/8, от 26/1 до 26/8, от 27/1 до 27/8, от 29/1 до 29/16, от 31/1 до 31/16, от 32/1 до 32/16, от 34/1 до 34/16, от 35/1 до 35/16, от 36/1 до 36/16, от 37/1 до 37/16, от 58/1 до 58/12, 1а/13, 35/7, 37/2.
Избирательный участок №735
Центр: поселок Акадыр, дом культуры.

Шекарасы: Шортанбай Жырау көшесі №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 9, 9 а, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 а, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33 а, 35, 37, 39, 39 а, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 59 а, 61, 63, 63 а, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 95 б, 97, 99 , Абай көшесі №1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 , Жанғұтты би көшесі №1, 1 а, 1 б, 1 в, 1 г, 2, 2 а, 2 б, 3, 3 а, 3 б, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 14, 15, 15 в, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 , Тлеулин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 20 а, 21, 21 а, 21 б, 21г, 22, 23, 25, 25а, 26 а, 27, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48 б, 50, 50а, 50 д , С.Сейфуллин көшесі №60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 70 а, 79, 69, 72, 79 в, 80, 82, 84, 88 , Дербісалы батыр көшесі №2, 2а, 4, 19, 33, 37, 40, 58, 62 дейін , Ә.Хасенұлы көшесі №6,11,12 , Күлейменов көшесі №1 бастап №22 дейін , Жапақов көшесі №1 бастап №46 дейін .
№730 сайлау учаскесі
Орталығы: Еңбекшіл ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Шабанбай би көшесі №1 бастап №27 дейін .
№731 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Байсейіт көшесі №1 бастап №31 дейін және №49 .
№732 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу-Аюлы ауылдық округі, Ақсу ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Сеңкібай би көшесі №1 бастап №26 дейін .
№733 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайрақты ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Жидебай батыр көшесі №1 бастап №25 дейін .
№734 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақадыр кенті, балалар және жасөспірімдер спорт мектебі
Шекарасы: Нұрлы жол көшесі №2/1, 2/2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13а/1, 13а/2, 13/1, 13/2, 14, 16, 18, 20, 24, 25, 26, 44 , Бірлік көшесі № 9, 10, 14, 20, 22, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 39, 40 , Желтоқсан көшесі №1, 2, 4, 7, 10, 11, 14, 15, 15а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 29а, 30, 32, 34, 35, 36, 37а, 37, 39, 41, 43, 45, 47 , Ержан би көшесі №1, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 8в, 9, 9а, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49,51 , К.Рысқұлбеков көшесі №1, 11, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 30а, 38, 42, 52, 53, А.Байтұрсынов көшесі №11, 13, 18, 24, Балауса көшесі №7, 23 , С.Сейфуллин көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13/1, 13/2, 14, 23, 24, 25, 27, 28, 32, 38, И.Панфилов көшесі №10, 11, 14, 16, 32, 33/1, 33/2 , Ә.Молдағұлова көшесі №1, 1а, 2, 3а, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 24 , Бейбітшілік көшесі №4, 10, 20, 26, 26/2, 27, 28, 31а, 31, 32, 34а, 37/1, 37/2, 37/3, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 41а/1, 41а/2, 42, 42а/1, 42а/2, 42а/3, 44, 46, 48, 50, 54, 56 , А.Матросов көшесі №1, 1а, 2, 3, 3а/1, 3а/2, 3/1, 4, 4а, 4/2, 7/1, 7/2, 7а/1, 7а/2, 7а/3, 7а/4, 7а/5, 7/6, 9, 9/1, 10/1, 10/2, 11, 12, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 20/1, 20/2, 25, 26/1, 26/2, 35, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/2, 38а, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 64/1, 64/2, 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7 , Ж.Мейрманов көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1,3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 16 , Күшікбай батыр көшесі №1/1, 1/2, 16, 16а, 16б, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 28а, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 45, 47, 51, 53, 55, 61, 63, 65, 69, 71, 73а , Аманат көшесі №1/1, 2/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2 , Абай көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 16, 1а, 2а, 3а , Тағылы разъезіндегі, разъезд 906 км , А.Абраймов көшесі №1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3, 3а/1, 3а/2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/14, 3/15, 3/16, 3/17, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 3/29, 3/30, 4, 4а/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 6/2, 6а/1, 6а/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9 , И.А.Колбасин көшесі №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, С.Мұхамеджанов көшесі №1, 2, 3, 5, 7, 9/1, 9/2, 10а, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 25, 25а, 27, 29, 63/3, 63/2, 63/5, 63/6, 64, 66/1, 66/2 , Е.Есімғалиев көшесі №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/6, 5/9, 5/10, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/3, 10/1, 10/2, 12, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2 , Т.Мұсахметов көшесі №1/1, 1/2, 1а, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5б, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 18 , Ынтымақ көшесі №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1а, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/16, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/15, 5/16, 8/1, 8/2, 10/1, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2 , Қ.Сәтбаев көшесі №23/1, 23/2, 23/4, 23, 23/19, 23/12 , М.Аманжолов көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2а/1, 2а/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5а, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12а/1, 12а/2 және №19а , Т.Әубәкіров көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 15, 15а, 16 , Ақсоран қыстағындағы , Абай даңғылы №1а/1 ден 1а/18 ге дейін, 3а/1 ден 3а/12 ге дейін, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 5/2 ден 5/8 ге дейін, 7/1 ден 7/8 ге дейін, 8 б, 9/1 ден 9/8 ге дейін, 11/1 ден 11/8 ге дейін, 13/1 ден 13/8 ге дейін, 15/1 ден 15/8 ге дейін, 18а/1 ден 18а/30 ға дейін, 19/1 ден 19/8 ге дейін, 20/1 ден 20/30 ға дейін, 21/1 ден 21/16 ға дейін, 22/1 ден 22/16 ға дейін, 23/1 ден 23/16 ға дейін, 24/1, 24/2, 24/3, 25/1 ден 25/8 ге дейін, 26/1 ден 26/8 ге дейін, 27/1 ден 27/8 ге дейін, 29/1 ден 29/16 ға дейін, 31/1 ден 31/16 ға дейін, 32/1 ден 32/16 ға дейін, 34/1 ден 34/16 ға дейін, 35/1 ден 35/16 ға дейін, 36/1 ден 36/16 ға дейін, 37/1 ден 37/16 ға дейін, 58/1 ден 58/12 ге дейін, 1а/13, 35/7, 37/2 .
№735 сайлау учаскесі
Орталығы: Акадыр кенті, мәдениет үйі

Границы: улица Агыбай батыра №1, 2/1, 2/2, от 3/1 до 3/8, 4/1, 4/2, от 5/1 до 5/8, 6, 7/2,7/3, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 18а/1, 18а/2, 20, 20а/1, 20а/2, 20б, 21 а, улица Тәуелсіз Қазақстан от 3/2 до 3/8, 4а, 8а, от 9/1 до 9/24, от 14/1 до 14/32, от 16/1 до 16/16, от 18/1 до 18/21, 18а, от 20/1 до 20/21, от 24/1 до 24/8, улица Байгозы батыра №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1,7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/3, Микрорайон от 1/1 до 1/18, от 1а/1 до 1а/8, от 2/1 до 2/18, от 3/1 до 3/18, от 4/1 до 4/18, от 5/1 до 5/18, от 6/1 до 6/18, от 7/1 до 7/18, от 8/1 до 8/18, от 9/1 до 9/18, от 10/1 до 10/18, от 10а/1 до 10а/8, от 11/1 до 11/18, от 12/1 до 12/18, от 13/1 до 13/18, от 14/1 до 14/18, от 15/1 до 15/18, от 16/1 до 16/18, от 17/1 до 17/18, от 18/1 до 18/18, от 19/1 до 19/21, от 19а/1 до 19а/4, от 20/1 до 20/21, от 21/1 до 21/21, от 22/1 до 22/24, от 23/1 до 23/30, до улице Сакена №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, улица Жамбыла №2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, улица Курмангазы № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 9/2, 9а, 9/1, 10/1, 10а/1, 10а/2, 10/2, улица Туякова №1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 9а, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 35а/1, 35а/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 39/1а, 39/2а, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, улица А.Смагулова №1/1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 6, 7, 9, 10/1, 11/1, 11а, 12, 13/1, 14/1, 15/1, 15а, 16, 17/1, 18, 19/1, 20/1, 21/1, 22/1, 22/2, улица Ш.Уалиханова №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, улица Жарылгап батыра №2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10а, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 15а/1, 15а/2, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 29/1а, 29/2а, 30/1, 30/2, 31а, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, улица Бастау №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 12/1, 12/2, 16/1, 16/2, улица Ардагер №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, проспект Абая № 7А, 8Б, 18, 22Б, 31, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 48а/1, 48а/2, 50/1, 50/2, 50а/1, 51/1, 51/2, 52/1, 52/2, 52а/1, 52а/2, 52б/1, 52б/2, 53/1, 53/2, 54/1, 54/2, 54а/1, 54а/2, 54б/1, 54б/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, улица Бейбитшилик № 56А., улица К.Сатпаева №2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10, 12/1, 12/2, 14/1, 14/3, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 19/1, 19/2, 20, 23/1, 23/2, 23, 23/4, 23/19, 23/12.
Избирательный участок №736
Центр: поселок Акадыр, средняя школа имени М.Маметовой.
Границы: улица Сарыарка №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/1, 10/3, 10/4, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 15/3, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 22/2, 22/4, 23/1, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/3, 27/4, 28/1, 28/2, 28/3, 30/1, 30/2, 30/3, 33, улица Болашак №1, 1а, 3, 5, 7, 11, 17, 26, 29, 33, 36а, 37, 39, 41, 41а, улица Актасты №1, 1а, 2, 3, 6, 7, 8, 10/1, 10/2, 11, улица Алаш №1,1а, 2, 2а/1, 2а/2, 3, 8, 9, 12, 13, 14а, 15, 18, 19, 20, 29, 31, 35, улица Достык №1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 4/4, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/2, 4/3, 5/1, улица О. Бекова №1, 1а, 1б, 1/1,1/2, 2, 2а/1, 2а/2, 2б/1, 2б/2, 2б/3, 2б/4, 3/1, 3/3, 3/2, 3б / 2,3/4, 3а / 1, 3а/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5а / 1, 5, 5а/2, 5б/1, 5в / 2, 5/3, 5/4, 5в/1, 5в / 7, 5в / 8, 5В/5, 6, 7, 7/1, 7/2, 1б, 8, 8а / 1, 8а/2, 9, 9а/1, 9а/2, 9а/3, 10а/1, 10а/2, 10а/3, 10, 10а/4, 11а/1, 11а/2, 12, 12а/1, 12а / 2, 13, 15, 16а, 17, 18, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 32/1 до 32/16, 33, 35, 37, 39, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 48, улица К. Оспанова №1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 6, 6а, 7, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 18а, 20, 22, 24, 26, 27/1, 27/2, 28, 28а, 30, 35, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 57, улица Е. Мадиева №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 11/3, улица Акшатау №1, 2, 3, 7/1, 7/2, 9, 11, 13, 14, 16, 19, улица Таныбай батыра №1, 1а, 1б, 6/1, 6/2, 9, 12, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 35, 36/1, 36/2, 37, 50/1, 50/2, 54, 56, 60, 68, 70, 72, улица Сарысу №1, 8, 24, 30, 38, 40, 46, 47/1, 47/2 дома, улица М. Маметовой №1, 2, 2а, 3, 4/1, 4/2, 5, 8, 10, 18, 26, 29, 30, 31, 33, 34/1, 34/2 дома, улица Жумыскера №2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 14, 17, 19, 21/1, 21/2, 22, 23, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 42, улица Железнодорожников №1/2, 1/3 1/6, 2/1, 2/4, 2/5, 3/1, 3/2, 3/5, 3/6, 4/1, 4/5, 5, 5а, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, улица С. Оразаева №1/1,1/2, 2а, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 18, 19, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, улица Ырыс №4а, 6, 7, 8, 17, улица Акжол №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2, 3/1, 3/2, 3а, 6, 9, 11, 13, 16, 18, 22, 26, 33, 34, 39, 42, 43, 48а, 48, улица Жеңіс №5, 6, 9, 10, 10а, 12, 13, 19, 25, 30, до проспекту Абая от 2а/1 до 2А/18, улица Азаттык № 1/1, 1/2 , 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 4а, 5/1, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 9а, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18/1, 18/2, 19а, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, улица Айыртауская № 1/1, 1/2 , 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 13, 15, улица Жибек жолы 1/1, 1/2 , 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2 дома, улица Ж.Кыздарбекова от 1/1 до 1/8, от 2/1 до 2/8, от 3/1 до 3/8, от 4/1 до 4/8, от 5/1 до 5/8, от 6/1 до 6/8, от 8/1 до 8/8, от 9/1 до 9/8, от 10/1 до 10/8, от 10а, от 11/1 до 11/4, от 12/1 до 12/8, от 13/1 до 13/8, от 14/1 до 14/8, от 17/1 до 17/8, 17а, от 18/1 до 18/8, от 19/1 до 19/16, от 20/1 до 20/8, от 21/1 до 21/16, от 22/1 до 22/12, от 23/1 до 23/12, от 24/1 до 24/15, от 26/1 до 26/16, от 27/1 до 27/16, от 28/1 до 28/16, от 29/1 до 29/16, зимовки Аксенгир, зимовки Полевойстан.
Избирательный участок №737
Центр: село Сарыши, начальная школа.

Шекарасы: Ағыбай батыр көшесі №1, 2/1, 2/2, 3/1 ден 3/8 ге дейін, 4/1, 4/2, 5/1 ден 5/8 ге дейін, 6, 7/2,7/3, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 18а/1, 18а/2, 20, 20а/1, 20а/2, 20б, 21 а , Тәуелсіз Қазақстан көшесі 3/2 ден 3/8 ге дейін, 4а, 8а, 9/1 ден 9/24 ке дейін, 14/1 ден 14/32 ге дейін, 16/1 ден 16/16 ға дейін, 18/1 ден 18/21 ге дейін, 18а, 20/1 ден 20/21 ге дейін, 24/1 ден 24/8 ге дейін , Байғозы батыр көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1,7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/3 , Шағын аудан №1/1 ден 1/18 ге дейін, 1а/1 ден 1а/8 ге дейін, 2/1 ден 2/18 ге дейін, 3/1 ден 3/18 ге дейін, 4/1 ден 4/18 ге дейін, 5/1 ден 5/18 ге дейін, 6/1 ден 6/18 ге дейін, 7/1 ден 7/18 ге дейін, 8/1 ден 8/18 ге дейін, 9/1 ден 9/18 ге дейін, 10/1 ден 10/18 ге дейін, 10а/1 ден 10а/8 ге дейін, 11/1 ден 11/18 ге дейін, 12/1 ден 12/18 ге дейін, 13/1 ден 13/18 ге дейін, 14/1 ден 14/18 ге дейін, 15/1 ден 15/18 ге дейін, 16/1 ден 16/18 ге дейін, 17/1 ден 17/18 ге дейін, 18/1 ден 18/18ге дейін, 19/1 ден 19/21 ге дейін, 19а/1 ден 19а/4 ке дейін, 20/1 ден 20/21 ге дейін, 21/1 ден 21/21 ге дейін, 22/1 ден 22/24 ке дейін, 23/1 ден 23/30 ға дейін , Сәкен көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2,21/1,21/2, 22/1, 22/2, 23/1 , Жамбыл көшесі №2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2 , Құрманғазы көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 9/2, 9а, 9/1, 10/1, 10а/1, 10а/2, 10/2 , Тұяқов көшесі №1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 9а, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 35а/1, 35а/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 39/1а, 39/2а, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2 , А.Смағұлов көшесі №1/1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 6, 7, 9, 10/1, 11/1, 11а, 12, 13/1, 14/1, 15/1, 15а, 16, 17/1, 18, 19/1, 20/1, 21/1, 22/1, 22/2 , Ш.Уәлиханов көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12 , Жарылғап батыр көшесі №2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10а , 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 15а/1, 15а/2, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 29/1а, 29/2а,30/1, 30/2, 31а, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2 , Бастау көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 12/1, 12/2, 16/1, 16/2 , Ардагер көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2 , Абай даңғылы №7А, 8Б, 18, 22Б, 31, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 48а/1, 48а/2, 50/1, 50/2, 50а/1, 51/1, 51/2, 52/1, 52/2, 52а/1, 52а/2, 52б/1, 52б/2, 53/1, 53/2, 54/1, 54/2, 54а/1, 54а/2, 54б/1, 54б/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2 , Бейбітшілік көшесі №56А, Қ.Сәтбаев көшесі №2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10, 12/1, 12/2, 14/1, 14/3, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 19/1, 19/2, 20, 23/1, 23/2, 23, 23/4, 23/19, 23/12 .
№736 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақадыр кенті, М.Мәметова атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Сарыарқа көшесі №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/1, 10/3, 10/4, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 15/3, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 22/2, 22/4, 23/1, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/3, 27/4, 28/1, 28/2, 28/3, 30/1, 30/2, 30/3, 33 , Болашақ көшесі №1, 1а, 3, 5, 7, 11, 17, 26, 29, 33, 36а, 37, 39, 41, 41а , Ақтасты көшесі №1, 1а, 2, 3, 6, 7, 8, 10/1, 10/2, 11 , Алаш көшесі №1,1а, 2, 2а/1, 2а/2, 3, 8, 9, 12, 13, 14а, 15, 18, 19, 20, 29, 31, 35 , Достық көшесі №1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 4/4, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/2, 4/3, 5/1 , О.Беков көшесі №1, 1а, 1б, 1/1, 1/2, 2, 2а/1, 2а/2, 2б/1, 2б/2, 2б/3, 2б/4, 3/1, 3/3, 3/2, 3б/2, 3/4, 3а/1, 3а/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5а/1, 5, 5а/2, 5б/1, 5в/2, 5/3, 5/4, 5в/1, 5в/7, 5в/8, 5в/5, 6, 7, 7/1, 7/2, 1б, 8, 8а/1, 8а/2, 9, 9а/1, 9а/2, 9а/3, 10а/1, 10а/2, 10а/3, 10, 10а/4, 11а/1, 11а/2, 12, 12а/1, 12а/2, 13, 15, 16а, 17, 18, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 32/1 ден 32/16 ға дейін, 33, 35, 37, 39, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 48 , К.Оспанов көшесі №1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 6, 6а, 7, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 18а, 20, 22, 24, 26, 27/1, 27/2, 28, 28а, 30, 35, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 57 , Е.Мәдиев көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 11/3 , Ақшатау көшесі №1, 2, 3, 7/1, 7/2, 9, 11, 13, 14, 16, 19 , Таңыбай батыр көшесі №1, 1а, 1б, 6/1, 6/2, 9, 12, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 35, 36/1, 36/2, 37, 50/1, 50/2, 54, 56, 60, 68, 70, 72 , Сарысу көшесі №1, 8, 24, 30, 38, 40, 46, 47/1, 47/2 , М.Мәметова көшесі №1, 2, 2а, 3, 4/1, 4/2, 5, 8, 10, 18, 26, 29, 30, 31, 33, 34/1, 34/2 , Жұмыскер көшесі №2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 14, 17, 19, 21/1, 21/2, 22, 23, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 42 , Теміржолшылар көшесі №1/2, 1/3 1/6, 2/1, 2/4, 2/5, 3/1, 3/2, 3/5, 3/6, 4/1, 4/5, 5, 5а, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4 , С.Оразаев көшесі №1/1, 1/2, 2а, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 18, 19, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2 , Ырыс көшесі №4а, 6, 7, 8, 17 , Ақжол көшесі №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2, 3/1, 3/2, 3а, 6, 9, 11, 13, 16, 18, 22, 26, 33, 34, 39, 42, 43, 48а, 48 , Жеңіс көшесі №5, 10, 10а, 12, 13, 19, 25, 30 , Абай даңғылы №2а/1 ден 2а/18 ге дейін, Азаттық көшесі №1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 4а, 5/1, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 9а, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18/1, 18/2, 19а, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2 , Айыртау көшесі №1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 13, 15 , Жібек жолы көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2 , Ж.Қыздарбеков көшесі №1/1 ден 1/8 ге дейін, 2/1 ден 2/8 ге дейін, 3/1 ден 3/8 ге дейін, 4/1 ден 4/8 ге дейін, 5/1 ден 5/8 ге дейін, 6/1 ден 6/8 ге дейін, 8/1 ден 8/8 ге дейін, 9/1 ден 9/8 ге дейін, 10/1 ден 10/8 ге дейін, 10а, 11/1 ден 11/4 ке дейін, 12/1 ден 12/8 ге дейін, 13/1 ден 13/8 ге дейін, 14/1 ден 14/8 ге дейін, 17/1 ден 17/8 ге дейін, 17а, 18/1 ден 18/8 ге дейін, 19/1 ден 19/16 ға дейін, 20/1 ден 20/8 ге дейін, 21/1 ден 21/16 ға дейін, 22/1 ден 22/12 ге дейін, 23/1 ден 23/12 ге дейін, 24/1 ден 24/15 ке дейін, 26/1 ден 26/16 ға дейін, 27/1 ден 27/16 ға дейін, 28/1 ден 28/16 ға дейін, 29/1 ден 29/16 ға дейін, Ақсенгір қыстағындағы , Полевойстан қыстағындағы .
№737 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыши ауылы, бастауыш мектеп.

Границы: улица А.Хасанова №3/1, 3/2, 1/1, улица Агыбай батыра №9, №17, улица Жарылгап батыра №4/1, 4/2, улица З.Кокжалова №3, улица Кадыр батыра №6, улица М. Рахимовой №2, 6/1, 6/2, улица Т.Аубакирова № 1, 7, 8.
Избирательный участок №738
Центр: поселок Акжал, дом культуры "Шугыла".
Границы: улица Абая начиная с №1 до №24, улица Агыбай батыра начиная с №1 до №9 и №11, 13, 15, 17, улица Алтынсарина начиная с №1 до №19 и №21, 23, улица Аубакирова начиная с №1 до №15, улица Бейбитшилик начиная с №1 до №8, улица Дуйсенбая начиная с №1 до №8, улица Елеген батыра начиная с №1 до №8, улица Жаманкара начиная с №1 до №18, улица Желтоксан начиная с №1 до №10, улица Казыбек би начиная с №1 до №21 и №257, улица Молдагуловой начиная с №1 до №7, улица Сатбаева начиная с №1 до №30, улица Сейфуллина начиная с №1 до №23, улица Уалиханова начиная с №1 до №20, улица Алимшайхы начиная с №1 до №15, улица Касымжанова начиная с №1 до №10, улица Сарыарка начиная с №1 до №12 и №16а, улица Жамбула начиная с №1 до №5.
Избирательный участок №740
Центр: село Карабулак, начальная школа.
Границы: село Карабулак поселка Акжал
Избирательный участок №741
Центр: поселок Акшатау, дом культуры.
Границы: улица Байсейт начиная с №1 до №40 и начиная с №61 до №86, улица Дия - Кажы начиная с №1 до №33, улица Абая начиная с №1 до №20 и № 38, 39, 43, 47, улица Аралбаева начиная с №1 до №30 и №47, улица Карьерный №1, улица Торговая начиная с №1 до №66, 66а, улица Кирова №1, улица Шоссейный №1, 2, улица Больничный №1, улица Махметова начиная с №1 до №17, улица Школьная начиная с №1 до №10 и №20, 21, 22, 92, 94, 95, улица Садовая №1, 2, 5, 9, 21, 22, 23, 26, улица Сейфуллина начиная с №1 до №11, улица Бостандык №1, улица Смагулова №1, 2, улица Нуржанова начиная с №1 до №33 и №70, улица Бейбитшилик начиная с №1 до №6, улица Шахтера №1, 2, улица Восточная начиная с №1 до №4, улица Степная начиная с №1 до №4, улица Октябрьский начиная с №1 до №5, улица Стадионная начиная с №1 до №3, улица Ауезова начиная с №1 до №5, улица Байтурсынова №1, 2, 5.
Избирательный участок №742
Центр: село Жарылгап батыр, средняя школа имени Ж.Алтайбаева.
Границы: село Жарылгап батыра, поселка Акшатау.
Избирательный участок №743
Центр: село Каргалы, здание школы.
Границы: село Каргалы поселка Акшатау.
Избирательный участок №744
Центр: село Акшокы, сельский клуб.
Границы: улица Тагылы начиная с №1 до №6, улица Бирлик начиная с №1 до №79.
Избирательный участок №745
Центр: село Акбауыр, основная средняя школа.

Шекарасы: Ә.Хасанов көшесі №3/1, 3/2, 1/1 , Ағыбай батыр көшесі №9, №17, Жарылғап батыр көшесі №4/1, 4/2 ,З.Көкжалов көшесі №3 , Қадыр батыр көшесі №6 , М.Рахимова көшесі №2, 6/1, 6/2, Т.Аубакиров көшесі №1, 7, 8 .
№738 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақжал кенті, "Шұғыла" мәдениет үйі.
Шекарасы: Абай көшесі №1 бастап №24 дейін , Ағыбай батыр көшесі №1 бастап №9 дейін және №11, 13, 15, 17 , Алтынсарин көшесі №1 бастап №19 дейін және №21, 23 , Әубәкіров көшесі №1 бастап №15 дейін , Бейбітшілік көшесі №1 бастап №8 дейін , Дсенбай көшесі №1 бастап №8 дейін , Елеген батыр көшесі №1 бастап №8 дейін , Жаманқара көшесі №1 бастап №18 дейін , Желтоқсан көшесі №1 бастап №10 дейін , Қазыбек би көшесі №1 бастап №21 дейін және №257 , Молдағұлова көшесі №1 бастап №7 дейін , Сәтбаев көшесі №1 бастап №30 дейін , Сейфуллин көшесі №1 бастап №23 дейін , Уәлиханов көшесі №1 бастап №20 дейін , Әлімшайхы көшесі №1 бастап №15 дейін , Қасымжанов көшесі №1 бастап №10 дейін , Сарыарка көшесі №1 бастап №12 дейін және №16а , Жамбыл көшесі №1 бастап №5 дейін .
№740 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Ақжал кентінің Қарабұлақ ауылы.
№741 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшатау кенті, мәдениет үйі.
Шекарасы: Байсейт көшесі №1 бастап №40 дейін және №61 бастап №86 дейін , Дия-қажы көшесі №1 бастап №33 дейін , Абай көшесі №1 бастап №20 дейін және №38, 39, 43, 47 , Аралбаев көшесі №1 бастап №30 дейін және №47 , Карьерный көшесі №1 , Торговый көшесі №1 бастап №66, 66а дейін , Киров көшесі №1 , Шоссейный көшесі №1, 2 , Больничный көшесі №1 , Махметов көшесі №1 бастап №17 дейін , Школьный көшесі №1 бастап №10 дейін және №20, 21, 22, 92, 94, 95 , Садовая көшесі №1, 2, 5, 9, 21, 22, 23, 26 , Сейфуллин көшесі №1 бастап №11 дейін , Бостандық көшесі №1 , Смағұлов көшесі №1, 2 , Нұржанов көшесі №1 бастап №33 дейін және №70 , Бейбітшілік көшесі №1 бастап №6 дейін , Шахтер көшесі №1, 2 , Восточная көшесі №1 бастап №4 дейін , Степная көшесі №1 бастап №4 дейін , Октябрь көшесі №1 бастап №5 дейін , Стадионная көшесі №1 бастап №3 дейін , Әуезов көшесі №1 бастап №5 дейін , Байтұрсынов көшесі №1, 2, 5 .
№742 сайлау учаскесі
Орталығы: Жарылғап батыр ауылы, Ж.Алтайбаев атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Ақшатау кентінің Жарылғап батыр ауылы.
№743 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарғалы ауылы, мектеп ғимараты.
Шекарасы: Ақшатау кентінің Қарғалы ауылы.
№744 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшоқы ауылы, ауыл клубы.
Шекарасы: Тағылы көшесі №1 бастап №6 дейін , Бірлік көшесі №1 бастап №79 дейін .
№745 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақбауыр ауылы, негізгі орта мектеп.

Границы: улица Достык начиная с №1 до №8 и начиная с №24 до №38, улица М.Акимжанова начиная с №1 до №23.
Избирательный участок №746
Центр: село Акой, дом культуры.
Границы: улица Акой начиная с №1 до №11 и №71, улица Кажымукана начиная с №1 до №5 и №16, улица Казыбек би начиная с №1 до №20, улица Сейфуллина начиная с №1 до №15, улица Чепурченко начиная с №1 до №19, улица М.Едигеева начиная с №1 до №9.
Избирательный участок №747
Центр: село Батык, средняя школа.
Границы: улица Абая начиная с №1 до №9 и №53, улица Батык начиная с №1 до №90 и №177, улица Жамбыла начиная с №1 до №33 и №53, 64, улица Жезказганская начиная с №1 до №17 и №176, улица Майлина начиная с №1 до №4 и №53, 55, 56, 57, 61, 61а, улица Сейфуллина начиная с №1 до №9, начиная с №40 до №55 и №112.
Избирательный участок №748
Центр: село Босага, дом культуры.
Границы: улица Агыбая начиная с №1 до №10, улица Айкумбекова начиная с №1 до №44 и №70, улица Бектурсынова начиная с №18 до №53, 53а, улица Тәуелсіздік №13, улица Жарылгап батыра №1, 2, 4, 5, 12, 15, улица Канды караша начиная с №1 до №8, улица Кулжанбекова начиная с №1 до №21.
Избирательный участок №749
Центр: село Жылыбулак, здание крестьянского хозяйства "Жылыбұлақ".
Границы: улица Жылыбулак начиная с №1 до №4.
Избирательный участок №750
Центр: село Бурма, дом культуры.
Границы: улица Байшагирова начиная с №1 до №36, улица Бейбітшілік начиная с №1 до №38, улица Жастар начиная с №1 до №29, улица Бәйтерек начиная с №1 до №20, улица Құрылысшылар начиная с №1 до №26, улица Орталық начиная с №1 до №14 и №25, 25а, 38, улица Сарыарқа начиная с №1 до №40.
Избирательный участок №751
Центр: село Мухтар, основная школа.
Границы: улица Бозшаколь начиная с №1 до №27, улица Мухтар начиная с №1 до №36, улица Мектеп начиная с №1 до №4 и №28.
Избирательный участок №752
Центр: поселок Дария, средняя школа.
Границы: улица Абая начиная с №1 до №36, улица Ауезова начиная с №1 до №14 и №20, улица Жамбыла начиная с №1 до №37, улица Желтоқсан начиная с №1 до №20 и №31, улица Бұғылы начиная с №1 до №22, улица Маметовой начиная с №1 до №18 и №24, 26, улица А.Молдагуловой начиная с №1 до №20, 20а, улица Б.Момышулы начиная с №1 до №20 и 27, 36, улица С.Сейфуллина начиная с №1 до №19.
Избирательный участок №753
Центр: поселок имени С.Сейфуллина, дом культуры.
Границы: улица Маясар-акына начиная с №1 до №31, улица Н.Абдирова начиная с №1 до №78, улица Казыбек-би начиная с №1 до №42, улица Жамбыла начиная с №1 до №42, улица Достык начиная с №1 до №27, улица Наурыз начиная с №1 до №34, улица Б.Шамиев начиная с №1 до №12 и №131, улица М.Маметовой начиная с №1 до №16, улица Гагарина начиная с №1 до №16, улица Береке начиная с №1 до №21 и до №31, улица Крупская начиная с №1 до №28 и №32, улица Женис начиная с №1 до №15, улица Абай начиная с №1 до №28, улица Бугылы начиная с №1 до №42 и № 54, №727, улица Шевченко начиная с №1 до №25, улица Т.Аубакирова начиная с №1 до №37, улица Бейбитшилик начиная с №1 до №45, улица Байгозы-батыр начиная с №1 до №55, улица С.Сейфуллина начиная с №1 до №47 и №51, 65, 97.
Избирательный участок №754
Центр: поселок Жамбыл, здание акимата.

Шекарасы: Достық көшесі №1 бастап №8 дейін және №24 бастап №38 , М.Әкімжанов көшесі №1 бастап №23 дейін .
№746 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақой ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Ақой көшесі №1 бастап №11 дейін және №71 , Қажымұқан көшесі №1 бастап №5 дейін және №16 , Қазыбек би көшесі №1 бастап №20 дейін , Сейфуллин көшесі №1 бастап №15 дейін , Чепурченко көшесі №1 бастап №19 дейін , М.Едігеев көшесі №1 бастап №9 дейін .
№747 сайлау учаскесі
Орталығы: Батық ауылы, орта мектеп.
Шекарасы: Абай көшесі №1 бастап №9 дейін және №53 , Батық көшесі №1 бастап №90 дейін және №177 , Жамбыл көшесі №1 бастап №33 дейін және №53, 64 , Жезқазған көшесі №1 бастап №17 дейін және №176 , Майлин көшесі №1 бастап №4 дейін және №53, 55, 56, 57, 61, 61а , Сейфуллин көшесі №1 бастап №9 дейін, №40 бастап №55 дейін және №112 .
№748 сайлау учаскесі
Орталығы: Босаға ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Ағыбай батыр көшесі №1 бастап №10 дейін , Айқымбеков көшесі №1 бастап №44 дейін және №70 , Бектұрсынов көшесі №18 бастап №53, №53а дейін , Тәуелсіздік көшесі №13 , Жарылғап батыр көшесі №1, 2, 4, 5, 12, 15 , Қанды қараша көшесі №1 бастап №8 дейін , Құлжанбеков көшесі №1 бастап №21 дейін .
№749 сайлау учаскесі
Орталығы: Жылыбұлақ ауылы, "Жылыбұлақ" шаруа қожалығының ғимараты.
Шекарасы: Жылыбұлақ көшесі №1 бастап №4 дейін.
№750 сайлау учаскесі
Орталығы: Бұрма ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Байшағыров көшесі №1 бастап №36 дейін , Бейбітшілік көшесі №1 бастап №38 дейін , Жастар көшесі №1 бастап №29 дейін , Бәйтерек көшесі №1 бастап №20 дейін , Құрылысшылар көшесі №1 бастап №26 дейін , Орталық көшесі №1 бастап №14 дейін және №25, №25а, №38 , Сарыарқа көшесі №1 бастап №40 дейін .
№751 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұхтар ауылы, негізгі мектеп.
Шекарасы: Бозшакол көшесі №1 бастап №27 дейін , Мұхтар көшесі №1 бастап №36 дейін , Мектеп көшесі №1 бастап №4 дейін және №28 .
№752 сайлау учаскесі
Орталығы: Дәрия кенті, орта мектеп.
Шекарасы: Абай көшесі №1 бастап №36 дейін , Әуезов көшесі №1 бастап №14 дейін және №20 , Жамбыл көшесі №1 бастап №37 дейін , Желтоқсан көшесі №1 бастап №20 дейін және №31 , Бұғылы көшесі №1 бастап №22 дейін , М.Маметова көшесі №1 бастап №18 дейін және №24, 26 , Ә.Молдағұлова көшесі №1 бастап №20, 20а дейін , Б.Момышұлы көшесі №1 бастап №20 дейін және №27, 36 , С.Сейфуллин көшесі №1 бастап №19 дейін .
№753 сайлау учаскесі
Орталығы: С.Сейфуллин кенті, мәдениет үйі.
Шекарасы: Маясар-ақын көшесі №1 бастап №31 дейін , Н.Әбдіров көшесі №1 бастап №78 дейін , Қазыбек-би көшесі №1 бастап №42 дейін , Жамбыл көшесі №1 бастап №42 дейін , Достық көшесі №1 бастап №27 дейін , Наурыз көшесі №1 бастап №34 дейін , Б.Шамиев көшесі №1 бастап №12 дейін және №131 , М.Мәметова көшесі №1 бастап №16 дейін , Гагарин көшесі №1 бастап №16 дейін , Береке көшесі №1 бастап №21 дейін және №31 , Крупская көшесі №1 бастап №28 дейін және №32 , Жеңіс көшесі №1 бастап №15 дейін , Абай көшесі №1 бастап №28 дейін , Бұғылы көшесі №1 бастап №42 дейін және №54, №727 , Шевченко көшесі №1 бастап №25 дейін , Т.Әубәкіров көшесі №1 бастап №37 дейін , Бейбітшілік көшесі №1 бастап №45 дейін , Байғозы батыр көшесі №1 бастап №55 дейін , С.Сейфуллин көшесі №1 бастап №47 дейін және №51, №65, №97 .
№754 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл кенті, әкімшілік ғимараты.

Границы: улица Дорожная начиная с №1 до №10, улица Рудничная начиная с №1 до №4, улица Советская №1, улица Труда №1, улица Фабричная №1, улица Школьная №1, улица Горняков начиная с №1 до №4.
Избирательный участок №755
Центр: село Нура, средняя школа.
Границы: улица Н.Абдирова начиная с №1 до №11 и №52, 53, 56, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 74, 90, улица Шабанбай би начиная с №1 до №33, начиная с №81 до №129 и №138, 149, 157, 172, 200, улица Сейфуллина начиная с №1 до №12 и начиная с №41 до №59, улица Муканова начиная с №1 до №8, начиная с №18 до №36 и №121, 122, 142, улица Абая начиная с №1 до №34 и №45, 61, 62, 63, 67, 73, 100, 101, 116, 118, 120, 123, 138, 149, 199, улица Н.Байсейтулы начиная с №1 до №93 и №116а, 117, 118, 124а.
Избирательный участок №756
Центр: село Киикты, дом культуры.
Границы: улица Бейбітшілік начиная с №1 до №14, улица Желтоқсан начиная с №1 до №8, улица Ағыбай батыр начиная с №1 до №42, улица Абикен Хасенова начиная с №1 до №23, улица Қазыбек би начиная с №1 до №30, улица Ы.Алтынсарина начиная с №1 до №23.
Избирательный участок №757
Центр: село Коктенколь, дом культуры.
Границы: улица Кистафина начиная с №1 до №16 и №21, 23, улица Коктенколь начиная с №1 до №38, улица Бастау начиная с №1 до №17, улица Сейфуллина с №1 до №24, улица Ынтымақ начиная с №1 до №40, улица Тәуелсіздік начиная с №1 до №40, улица Бірлік начиная с №1 до №9, село Акжол, улица Сарыарқа начиная с №1 до №20.
Избирательный участок №758
Центр: село Жыланды, начальная школа.
Границы: улица Байгозы батыра начиная с №1 до №21.
Избирательный участок №759
Центр: село Алихан, основная школа.
Границы: улица Кушикбай батыра начиная с №1 до №52, улица 43 разъезд начиная с №1 до №10.
Избирательный участок №760
Центр: Разъезд, начальная школа.
Границы: станция Коктенколь, улица Толек батыра начиная с №1 до №37.
Избирательный участок №761
Центр: село Красная Поляна, дом культуры.
Границы: улица Бірлік начиная с №1 до №15, улица Дворука начиная с №1 до №18 и №126, улица Сарыарқа начиная с №1 до №12, улица Карамурунская начиная с №1 до №29 и №39, 70, 72, улица Комарова начиная с №1 до №35 и №42, 52, 141, улица Байқоңыр начиная с №1 до №19, улица Нұра начиная с №1 до №23 и №31.
Избирательный участок №762
Центр: село Пикет, основная школа.
Границы: улица Байтерек начиная с №1 до №18 и №77, улица Женис начиная с №1 до №14 и начиная с №30 до №69, улица Наурыз начиная с №1 до №15 и начиная с №53 до №77.
Избирательный участок №763
Центр: село Дербисалы, здание крестьянского хозяйства.

Шекарасы: Дорожная көшесі №1 бастап №10 дейін , Рудничная көшесі №1 бастап №4 дейін , Советская көшесі №1 , Труда көшесі №1 , Фабричная көшесі №1 , Школьная көшесі №1 , Горняков көшесі №1 бастап №4 дейін .
№755 сайлау учаскесі
Орталығы: Нұра ауылы, орта мектеп.
Шекарасы: Н.Әбдіров көшесі №1 бастап №11 дейін және №52, №53, №56, №59, №61, №63, №65, №67, №69, №73, №74, №90 , Шабанбай би көшесі №1 бастап №33 дейін және №81 бастап №129 дейін және №138, №149, №157, №172, №200 , Сейфуллин көшесі №1 бастап №12 дейін және №41 бастап №59 дейін , Мұқанов көшесі №1 бастап №8 дейін және №18 бастап №36 дейін және №121, №122, №142 , Абай көшесі №1 бастап №34 дейін және №45, №61, №62, №63, №67, №73, №100, №101, №116, №118, №120, №123, №138, №149, №199 , Н.Байсейтұлы көшесі №1 бастап №93 дейін және №116а, №117, №118, №124а .
№756 сайлау учаскесі
Орталығы: Киікті ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Бейбітшілік көшесі №1 бастап №14 дейін , Желтоқсан көшесі №1 бастап №8 дейін , Ағыбай батыр көшесі №1 бастап №42 дейін , Әбікен Хасенов көшесі №1 бастап №23 дейін , Қазыбек би көшесі №1 бастап №30 дейін , Ы.Алтынсарин №1 бастап №23 дейін .
№757 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктеңкөлі ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Кистафин көшесі №1 бастап №16 дейін және №21, 23 , Көктеңкөлі көшесі №1 бастап №38 дейін , Бастау көшесі №1 бастап №17 дейін , Сейфуллин №1 бастап №24 дейін , Ынтымақ көшесі №1 бастап №40 дейін , Тәуелсіздік көшесі №1 бастап №40 дейін , Бірлік көшесі №1 бастап №9 дейін , Ақжол ауылы Сарыарқа көшесі №1 бастап №20 дейін ұйлер.
№758 сайлау учаскесі
Орталығы: Жыланды ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Байғозы батыр көшесі №1 бастап №21 дейін .
№759 сайлау учаскесі
Орталығы: Әлихан ауылы, негізгі мектеп.
Шекарасы: Күшикбай батыр көшесі №1 бастап, №52 дейін , 43 разъезд №1 бастап, №10 дейін .
№760 сайлау учаскесі
Орталығы: Разъезд, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Көктеңкөлі станциясы, Төлек батыр көшесі №1 бастап №37 дейін .
№761 сайлау учаскесі
Орталығы: Красная Поляна ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Бірлік көшесі №1 бастап №15 дейін , Дворука көшесі №1 бастап №18 дейін және №126 , Сарыарқа көшесі №1 бастап №12 дейін , Қарамұрын көшесі №1 бастап №29 дейін және №39, №70, №72 , Комарова көшесі №1 бастап №35 дейін және №42, №52, №141 , Байқоңыр көшесі №1 бастап №19 дейін , Нұра көшесі №1 бастап №23 дейін және №31 .
№762 сайлау учаскесі
Орталығы: Бекет ауылы, негізгі мектеп.
Шекарасы: Бәйтерек көшесі №1 бастап №18 дейін және №77 , Жеңіс көшесі №1 бастап №14 дейін және №30 бастап №69 дейін , Наурыз көшесі №1 бастап №15 дейін және №53 бастап №77 дейін .
№763 сайлау учаскесі
Орталығы: Дербісалы ауылы, шаруа қожалығының ғимараты.

Границы: улица Бирлик начиная с №1 до №24, улица Нур начиная с №1 до №28.
Избирательный участок №764
Центр: село Карамурын, начальная школа.
Границы: улица Бейбитшилик начиная с №1 до №44, улица Достык начиная с №1 до №4 и начиная с №47 до №80.
Избирательный участок №765
Центр: село Кызылтау, начальная школа имени Байгозы батыра.
Границы: улица 60 лет Октября начиная с №1 до №11, улица Гагарина начиная с №1 до №5 и №7, 9, 15, 20, 21, 22, улица Интернациональная начиная с №1 до №4, улица К.Мынбаева начиная с №1 до №27, улица Комсомольская №1, улица С.Сейфуллина начиная с №1 до №17 и №30, улица Бірлік начиная с №1 до №5.
Избирательный участок №766
Центр: поселок Мойынты, дом культуры.
Границы: улица Таныбай батыра начиная с №1 до №53, улица К.Байсеитовой начиная с №1 до №15 и №20а, улица Т.Рыскулова начиная с №1 до №48, улица Шашубая начиная с №1 до №32, улица Абая начиная с №1 до №48 и №68, улица Сейфуллина начиная с №1 до №37, улица Кыздарбека начиная с №1 до №28, улица М.Маметовой начиная с №1 до №35, 35а и №78, улица Б.Момышулы начиная с №1 до №55 и №123, 125, 127, 128, улица Микрорайон начиная с №1 до №10, поселок Мойнты село Акбулак.
Избирательный участок №767
Центр: село Нураталды, дом культуры.
Границы: улица Бугылы начиная с №1 до №30, улица Достык начиная с №1 до №16, улица Уалихан начиная с №1 до №16, улица Байзакова начиная с №1 до №17, улица А.Молдагуловой начиная с №1 до №24, улица С.Сейфуллина начиная с №1 до №12, улица Нураталды начиная с №1 до №18 и село Аккияк улица Талды начиная с №1 до №14.
Избирательный участок №768
Центр: село Аксу, Нураталдинского сельского округа, основная школа.
Границы: улица С.Сейфуллина начиная с №1 до №10, начиная с №20 до №40а и №43, улица Ы.Алтынсарина начиная с №1 до №36а.
Избирательный участок №770
Центр: село Шопа, начальная школа.
Границы: улица Бугылы начиная с №1 до №40, улица Достык начиная с №1 до №24.
Избирательный участок №771
Центр: село Кызылкой, сельский клуб.
Границы: улица Абая начиная с №1 до №21 и №67а, улица Бейбитшилик начиная с №1 до №34 и №64, улица Тауелсиздик начиная с №1 до №40.
Избирательный участок №772
Центр: село Ортау, основная средняя школа.
Границы: улица Байгозы батыра начиная с №1 до №14 и №20, улица Ардагерлер начиная с №1 до №25 и №32, 33, 34, 40, улица Тендік начиная с №1 до №12, улица Сейфуллина начиная с №1 до №12, улица Аубакирова начиная с №1 до №8 и №10, 10а, 10б, 13, улица Еркіндік начиная с №1 до №3.
Избирательный участок №773
Центр: село Успен, средняя школа.

Шекарасы: Бірлік көшесі №1 бастап №24 дейін , Нұр көшесі №1 бастап №28 дейін .
№764 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарамұрын ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Бейбітшілік көшесі №1 бастап №44 дейін , Достық көшесі №1 бастап №4 дейін және №47 бастап №80 дейін .
№765 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтау ауылы, Байғозы батыр атындағы бастауыш мектеп.
Шекарасы: Қазанның 60 жылдығы көшесі №1 бастап №11 дейін , Гагарин көшесі №1 бастап №5 дейін және №7, 9, 15, 20, 21, 22 , Интернациональная көшесі №1 бастап №4 дейін , К.Мыңбаев көшесі №1 бастап №27 дейін , Комсомольская көшесі №1 , С.Сейфуллин көшесі №1 бастап №17 дейін және №30 , Бірлік көшесі №1 бастап №5 дейін .
№766 сайлау учаскесі
Орталығы: Мойынты кенті, мәдениет үйі.
Шекарасы: Таңыбай батыр көшесі №1 бастап №53 дейін , К.Байсеитова көшесі №1 бастап №15 дейін және №20а , Т.Рысқұлов көшесі №1 бастап №48 дейін , Шашубай көшесі №1 бастап №32 дейін , Абай көшесі №1 бастап №48 дейін және №68 , Сейфуллин көшесі №1 бастап №37 дейін , Қыздарбек көшесі №1 бастап №28 дейін , М.Мәметова көшесі №1 бастап №35, 35а дейін және №78 , Б.Момышұлы көшесі №1 бастап №55 дейін және №123, 125, 127, 128 , Шағынауданы көшесі №1 бастап №10 дейін , Мойынты кенті Ақбұлақ ауылы.
№767 сайлау учаскесі
Орталығы: Нұраталды ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Бұғылы көшесі №1 бастап №30 дейін , Достық №1 бастап №16 дейін , Уәлихан көшесі №1 бастап №16 дейін , Байзақов көшесі №1 бастап №17 дейін , Ә.Молдағұлова көшесі №1 бастап №24 дейін , С.Сейфуллин көшесі №1 бастап №12 дейін , Нұраталды көшесі №1 бастап №18 дейін және Аққияқ ауылы Талды көшесі №1 бастап №14 дейін .
№768 сайлау учаскесі
Орталығы: Нұраталды ауылдық округі, Ақсу ауылы, негізгі мектеп.
Шекарасы: С.Сейфуллин көшесі №1 бастап №10 дейін, №20 бастап №40а дейін және №43 , Ы.Алтынсарин №1 бастап №36а дейін .
№770 сайлау учаскесі
Орталығы: Шопа ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Бұғылы көшесі №1 бастап №40 дейін , Достық көшесі №1 бастап №24 дейін .
№771 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылқой ауылы, ауыл клубы.
Шекарасы: Абай көшесі №1 бастап №21 дейін және №67а , Бейбітшілік көшесі №1 бастап №34 дейін және №64 , Тәуелсіздік көшесі №1 бастап №40 дейін .
№772 сайлау учаскесі
Орталығы: Ортау ауылы, орта негізгі мектеп.
Шекарасы: Байғозы батыр көшесі №1 бастап №14 дейін және №20 , Ардагерлер көшесі №1 бастап №25 дейін және №32, 33, 34, 40 , Теңдік көшесі №1 бастап №12 дейін , Сейфуллин көшесі №1 бастап №12 дейін , Әубәкіров көшесі №1 бастап №8 дейін және №10, 10а, 10б, 13 , Еркіндік көшесі №1 бастап №3 дейін .
№773 сайлау учаскесі
Орталығы: Өспен ауылы, орта мектеп.

Границы: улица Достық начиная с №1 до №17, улица Кеншілер начиная с №1 до №9, улица К.Сатбаева начиная с №1 до №31, улица Центральная начиная с №1 до №31, улица Әулиетас начиная с №1 до №21, улица Теміржол начиная с №1 до №38.
Избирательный участок №774
Центр: село Айгыржал, основная школа имени М.Жапакова.
Границы: улица Мамыра начиная с №1 до №41.
Избирательный участок №775
Центр: село Еркиндик, общеобразовательная средняя школа.
Границы: улица Мектеп начиная с №1 до №30 и №36, 43, 52, 69, 80, 81, улица Каражартас начиная с №1 до №152 и №180, улица Темиржолшылар начиная с №1 до №80, №83, 84, 85, 110, 125, 131, 207 и начиная с №180 до 191.
Избирательный участок №776
Центр: село Жумыскер, дом культуры.
Границы: село Жумыскер Таглинского сельского округа.
Избирательный участок №777
Центр: село Кызылту, основная школа.
Границы: село Кызылту Таглинского сельского округа.
Избирательный участок №778
Центр: село Карасаз, начальная школа.
Границы: улица Койтас начиная с №1 до №27.
Избирательный участок №779
Центр: село Талды, дом культуры.
Границы: улица Д.Смайлова начиная с №1 до №24 и №29, улица Сенкібай батыра начиная с №1 до №10, улица Рустема Мажитова начиная с №1 до №13 и №20, 20а, улица Наршоккена начиная с №1 до №23, улица И.Кишкентаева начиная с №1 до №12 и №23, улица Ж.Байтуова начиная с №1 до №11, улица Бейбитшилик начиная с №1 до №19, улица А.Кунанбаева начиная с №1 до №19, улица Жанажурт-Байбала начиная с №1 до №24 и село Жана - Журт улица Талды начиная с №1 до №14.
Избирательный участок №780
Центр: село Берекетты, начальная школа.
Границы: улица Акшокы начиная с №1 до №4.
Избирательный участок №782
Центр: село Нижнее Кайракты, дом культуры.
Границы: улица К.Сатбаева начиная с №1 до №12 и №15, улица Кадыр батыра начиная с №1 до №5 и №8, улица Абая начиная с №1 до №15 и №20, 23, 27, улица Жарылгап батыра начиная с №1 до №4 и №8, 9, улица К.Макажанова начиная с №1 до №6 и №10, 12, 15, 25, улица Дерипсалы батыра начиная с №1 до №4, улица М.Ауэзова начиная с №1 до №14, улица С.Сейфуллина начиная с №1 до №10, улица Б.Орынбека начиная с №1 до №16 и №24, улица Аккошкар батыра начиная с №1 до №7 и №9, 11, 25, улица Курмангазы начиная с №1 до №4 и №7, 8, 10, 12, 17, улица Т.Рымбекулы начиная с №1 до №10 и №13, 13а, улица Жанибекова начиная с №1 до №16 и 20, 23, улица К.Нуржанова начиная с №1 до №25, улица С.Ахметулы начиная с №1 до №26, улица Кабанбай батыра №1, 2, 5, 6, 8, 9, улица Шортанбай батыра начиная с №1 до №10.
Избирательный участок №783
Центр: село Верхнее Кайракты, здание крестьянского хозяйства.
Границы: село Верхнее Кайракты Нижне Кайрактинского сельского округа.
Избирательный участок №784
Центр: село Унирек, средняя школа.

Шекарасы: Достық көшесі №1 бастап №17 дейін , Кеншілер көшесі №1 бастап №9 дейін , Қ.Сәтбаев көшесі №1 бастап №31 дейін , Центральная көшесі №1 бастап №31 дейін , Әулиетас көшесі №1 бастап №21 дейін , Теміржол көшесі №1 бастап №38 дейін .
№774 сайлау учаскесі
Орталығы: Айғыржал ауылы, М.Жапақов атындағы негізгі мектеп.
Шекарасы: Мамыр көшесі №1 бастап №41 дейін .
№775 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркіндік ауылы, негізгі жалпы білім беру мектебі.
Шекарасы: Мектеп көшесі №1 бастап №30 дейін және №36, 43, 52, 69, 80, 81 , Қаражартас көшесі №1 бастап №152 дейін және №180 , Теміржолшылар көшесі №1 бастап №80 дейін, №83, 84, 85, 110, 125, 131, 207 және №180 бастап №191 дейін .
№776 сайлау учаскесі
Орталығы: Жұмыскер ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Тағылы ауылдық округінің Жұмыскер ауылы.
№777 сайлау учаскесі
Орталығы: Кызылту ауылы, негізгі мектеп.
Шекарасы: Тағылы ауылдық округінің Қызылту ауылы.
№778 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарасаз ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Қойтас көшесі №1 бастап №27 дейін .
№779 сайлау учаскесі
Орталығы: Талды ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Д.Смайлов көшесі №1 бастап №24 дейін және №29 , Сенкібай батыр көшесі №1 бастап №10 дейін , Рүстем Мәжитов көшесі №1 бастап №13 дейін және №20, №20а , Наршөккен көшесі №1 бастап №23 дейін , И.Кішкентаев көшесі №1 бастап №12 дейін және №23 , Ж.Байтуов көшесі №1 бастап №11 дейін , Бейбітшілік көшесі №1 бастап №19 дейін , А.Құнанбаев көшесі №1 бастап №19 дейін , Жанажұрт-Байбала көшесі №1 бастап №24 дейін және Жаңа - Жұрт ауылы Талды көшесі №1 бастап №14 дейін .
№780 сайлау учаскесі
Орталығы: Берекетті ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Ақшоқы көшесі №1 бастап №4 дейін .
№782 сайлау учаскесі
Орталығы: Төменгі Қайрақты ауылы, мәдениет үйі.
Шекарасы: Қ.Сәтбаев көшесі №1 бастап №12 дейін және №15 , Қадыр батыр көшесі №1 бастап №5 дейін және №8 , Абай көшесі №1 бастап №15 дейін және №20, 23, 27 , Жарылғап батыр көшесі №1 бастап №4 дейін және №8, 9 , К.Мақажанов көшесі №1 бастап №6 дейін және №10, 12, 15, 25 , Дерипсал батыр көшесі №1 бастап №4 дейін , М.Әуэзов көшесі №1 бастап №14 дейін , С.Сейфуллин көшесі №1 бастап №10 дейін , Б.Орынбек көшесі №1 бастап №16 дейін және №24 , Аққошқар батыр көшесі №1 бастап №7 дейін және №9, 11, 25 , Құрманғазы көшесі №1 бастап №4 дейін және №7, 8, 10, 12, 17 , Т.Рымбекұлы көшесі №1 бастап №10 дейін және №13, 13а , Жәнібеков көшесі №1 бастап №16 дейін және №20, 23 , К.Нұржанов көшесі №1 бастап №25 дейін , С.Ахметұлы көшесі №1 бастап №26 дейін , Қабанбай батыр көшесі №1, 2, 5, 6, 8, 9 , Шортанбай батыр көшесі №1 бастап №10 дейін .
№783 сайлау учаскесі
Орталығы: Жоғарғы Қайрақты ауылы, шаруа қожалығының ғимараты.
Шекарасы: Төменгі Қайрақты ауылдық округінің Жоғарғы Қайрақты ауылы.
№784 сайлау учаскесі
Орталығы: Үңірек ауылы, орта мектеп.

Границы: улица Унирек начиная с №1 до №29 и №144, 178, улица Тагылы начиная с №1 до №9 и №19, 201, улица Сарыарка начиная с №1 до №22 и №193, улица Бугылы начиная с №1 до №18 и №194, улица Бейбитшилик начиная с №1 до №14 и №19, село Куттыбай улица Бесагаш начиная с №1 до №16 и №19.
Избирательный участок №786
Центр: село Кармыс, начальная школа.
Границы: улица Тесик-Тас начиная с №1 до №55.
Избирательный участок №787
Центр: село Тумсык, начальная школа.
Границы: улица Уста начиная с №1 до №37.

Шекарасы: Үңірек көшесі №1 бастап №29 дейін және №144, 178 , Тағылы көшесі №1 бастап №9 дейін және №19, 201 , Сарыарка көшесі №1 бастап №22 дейін және №193 , Бұғылы көшесі №1 бастап №18 дейін және №194 , Бейбітшілік көшесі №1 бастап №14 дейін және №19 , Құттыбай ауылы Бесағаш көшесі №1 бастап №16 дейін және №19 .
№786 сайлау учаскесі
Орталығы: Кармыс ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Тесік-Тас көшесі №1 бастап №55 дейін .
№787 сайлау учаскесі
Орталығы: Тұмсық ауылы, бастауыш мектеп.
Шекарасы: Ұста көшесі №1 бастап №37 дейін .