О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 5 февраля 2019 года № 1318 "Об утверждении перечней рыбохозяйственных водоемов местного значения и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения в разрезе водоемов и (или) участков для ведения промыслового рыболовства, любительского (спортивного) рыболовства, озерно-товарного рыбоводного хозяйства"
Постановление акимата Кызылординской области от 7 апреля 2023 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 апреля 2023 года № 8386-11
Акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 5 февраля 2019 года № 1318 "Об утверждении перечней рыбохозяйственных водоемов местного значения и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения в разрезе водоемов и (или) участков для ведения промыслового рыболовства, любительского (спортивного) рыболовства, озерно-товарного рыбоводного хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6674) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об утверждении перечней рыбохозяйственных водоемов местного значения и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения в разрезе водоемов и (или) участков для ведения промыслового рыболовства, любительского (спортивного) рыболовства, озерно-товарного рыбоводного хозяйства, садкового рыбоводного хозяйства";
пункт 2 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения в разрезе водоемов и (или) участков для ведения промыслового рыболовства, любительского (спортивного) рыболовства, озерно-товарного рыбоводного хозяйства, садкового рыбоводного хозяйства согласно приложению 2 к настоящему постановлению.";

"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және кәсіпшілік балық аулауды, әуесқойлық (спорттық) балық аулауды, көлде тауарлы балық өсіру шаруашылығын жүргізуге арналған су айдындары және (немесе) учаскелер бөлінісіндегі жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбелерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 ақпандағы № 1318 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 62 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 сәуірде № 8386-11 болып тіркелді
Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және кәсіпшілік балық аулауды, әуесқойлық (спорттық) балық аулауды, көлде тауарлы балық өсіру шаруашылығын жүргізуге арналған су айдындары және (немесе) учаскелер бөлінісіндегі жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбелерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 ақпандағы № 1318 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6674 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және кәсіпшілік балық аулауды, әуесқойлық (спорттық) балық аулауды, көлде тауарлы балық өсіру шаруашылығын, тор қоршамада балық өсіру шаруашылығын жүргізуге арналған су айдындары және (немесе) учаскелер бөлінісіндегі жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбелерін бекіту туралы";
көрсетілген қаулының 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес кәсіпшілік балық аулауды, әуесқойлық (спорттық) балық аулауды, көлде тауарлы балық өсіру шаруашылығын, тор қоршамада балық өсіру шаруашылығын жүргізуге арналған су айдындары және (немесе) учаскелер бөлінісіндегі жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі бекітілсін.";

приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылординской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Н. Налибаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Кызылординской области
от 7 апреля 2023 года № 62
Приложение 1 к постановлению
акимата Кызылординской области
от 5 февраля 2019 года № 1318
Перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения
Наименование рыбохозяйственных
водоемов
Площадь, гектар
Район расположения
1.
Алаша кол

көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Н. Налибаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2023 жылғы 7 сәуірдегі
№ 62 қаулысына 1-қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2019 жылғы 5 ақпандағы
№ 1318 қаулысына 1-қосымша
Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі
Балық шаруашылығы су айдындарының атауы
Аумағы, гектар
Орналасу ауданы
1.
Алаша көл