О признании утратившим силу решения Кызылординского областного маслихата от 29 марта 2018 года № 199 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Кызылординского областного маслихата""
Решение Кызылординского областного маслихата от 24 апреля 2023 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 мая 2023 года № 8392-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кызылординского областного маслихата от 29 марта 2018 года № 199 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Кызылординского областного маслихата"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6257).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылординского областного маслихата Н. Байкадамов

""Қызылорда облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 199 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 19 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 мамырда № 8392-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. ""Қызылорда облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 199 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6257 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының төрағасы Н. Байкадамов