Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Аральскому району
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 13 января 2023 года № 366. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 февраля 2023 года № 8364-11.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Аральский районный маслихат РЕШИЛ:

Арал ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қаңтарағы № 366 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 ақпанда № 8364-11 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабының 3-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Аральскому району, согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Аральского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Аральскому району" от 29 апреля 2021 года № 50 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8321).

1. Арал ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары, осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Арал ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 50 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8321 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.