О признании утратившим силу решения Казалинского районного маслихата от 10 апреля 2018 года № 181 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Казалинского районного маслихата""
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 30 июня 2023 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 июля 2023 года № 8431-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Казалинского районного маслихата от 10 апреля 2018 года № 181 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Казалинского районного маслихата"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6273).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Казалинского района Ғ. ӘЛІШ

""Қазалы аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 сәуірдегі № 181 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 53 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 шілдеде № 8431-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. ""Қазалы аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 сәуірдегі № 181 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6273 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. ӘЛІШ