О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Казалинскому району
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 30 июня 2023 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 июля 2023 года № 8437-11
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Казалинскому району с 4 процентов до 2 процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Казалинского района Ғ. ӘЛІШ

Қазалы ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 52 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 шілдеде № 8437-11 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазалы ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшері 4 пайыздан 2 пайызға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. ӘЛІШ