Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Жалагашскому району
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 3 мая 2023 года № 2-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 мая 2023 года № 8409-11
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:

Жалағаш ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 мамырдағы № 2-4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 мамырда № 8409-11 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабының 3-тармағының 2) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жалагашскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Жалагашского районного маслихата от 22 февраля 2019 года № 37-9 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Жалагашскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6710).

1. Жалағаш ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жалағаш ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 ақпандағы № 37-9 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6710 болып тіркелген) күшi жойылды деп танылсын.

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жалагашского районного маслихата У. Елеусинов
Приложение к решению
Жалагашского районного маслихата
от 3 мая 2023 года № 2-4
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жалагашскому району
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма на
1 расчетную единицу, м³
1
Домовладения благоустроенные и
не благоустроенные
1 житель

3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының төрағасы У. Елеусинов
Жалағаш аудандық мәслихатының
2023 жылғы 3 мамырдағы
№ 2-4 шешіміне қосымша
Жалағаш ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілерінің түрлері
Есептік бірлік
1 есептік бірлігіне жылдық норма, м³
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын