О признании утратившим силу решения Жалагашского районного маслихата от 6 июня 2014 года № 33-2 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Жалагашском районе"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 17 августа 2023 года № 5-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 августа 2023 года № 8443-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жалагашского районного маслихата от 6 июня 2014 года № 33-2 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Жалагашском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4703).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жалагашского районного маслихата У. Елеусинов

"Жалағаш ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын бекіту туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 маусымдағы № 33-2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 тамыздағы № 5-3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 тамызда № 8443-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жалағаш ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын бекіту туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 маусымдағы № 33-2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4703 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының төрағасы У. Елеусинов