Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Жанакорганскому району
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 18 мая 2023 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 31 мая 2023 года № 8418-11
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:

Жаңақорған ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы № 10 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 31 мамырда № 8418-11 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабының 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жанакорганскому району, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 18 мая 2023 года № 10
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жанакорганскому району
Виды объектов
накопления коммунальных отходов
Расчетная единица

1. Жаңақорған ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық мәслихатының төрағасы Г. Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2023 жылғы 18 мамырдағы
№ 10 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілерінің түрлері
Есептік бірлік