О признании утратившим силу постановления акимата Жанакорганского района от 16 ноября 2017 года № 372 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Жанакорганскому району на основании геоботанического обследования пастбищ"
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 22 сентября 2023 года № 308. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 сентября 2023 года № 8451-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жанакорганского района от 16 ноября 2017 года № 372 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Жанакорганскому району на основании геоботанического обследования пастбищ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6048).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района М. Тлеумбетов

"Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жаңақорған ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 қарашадағы № 372 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 22 қыркүйектегі № 308 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 қыркүйекте № 8451-11 болып тіркелді.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жаңақорған ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 қарашадағы № 372 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6048 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі М. Тлеумбетов