О признании утратившим силу постановления акимата Жанакорганского района от 21 декабря 2018 года № 706 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий в местный бюджет"
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 20 ноября 2023 года № 349. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 ноября 2023 года № 8469-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жанакорганского района от 21 декабря 2018 года № 706 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий в местный бюджет" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6655).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района М. Тлеумбетов

"Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін жергілікті бюджетке аудару нормативін белгілеу туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 706 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 20 қарашадағы № 349 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 қарашада № 8469-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін жергілікті бюджетке аудару нормативін белгілеу туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 706 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6655 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі М. Тлеумбетов