О признании утратившим силу решения Сырдарьинского районного маслихата от 30 июня 2023 года № 40 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Сырдарьинскому району"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 8 ноября 2023 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 ноября 2023 года № 8464-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сырдарьинского районного маслихата от 30 июня 2023 года № 40 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Сырдарьинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8436-11).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сырдарьинского районного маслихата Е. Әжікенов

Сырдария аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 40 "Сырдария ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 қарашадағы № 59 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 қарашада № 8464-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырдария аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 40 "Сырдария ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8436-11 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихат төрағасы Е. Әжікенов