О присвоении наименовании безымянным улицам села А.Тажибаева сельского округа Теликоль
Решение акима сельского округа Теликоль Шиелийского района Кызылординской области от 13 июня 2023 года № 03-1/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 июня 2023 года № 8426-11
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села А.Тажибаева и на основании заключения областной ономастической комиссии от 31 декабря 2020 года № 3, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села А.Тажибаева сельского округа Теликоль следующие наименования:
безымянной улице улица Жуантөбе;
безымянной улице улица Сейхұн;
безымянной улице улица Қаратау;
безымянной улице улица Қышқұдық.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Теликоль Ә. Сәрсенбаев

Телікөл ауылдық округі Ә.Тәжібаев ауылының атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Телікөл ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 13 маусымдағы № 03-1/8 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 маусымда № 8426-11 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ә.Тәжібаев ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 3 қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Телікөл ауылдық округі Ә.Тәжібаев ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атауы жоқ көшесіне Жуантөбе көшесі;
атауы жоқ көшесіне Сейхұн көшесі;
атауы жоқ көшесіне Қаратау көшесі;
атауы жоқ көшесіне Қышқұдық көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Телікөл ауылдық округінің әкімі Ә. Сәрсенбаев