О внесении изменения в решение Мангистауского областного маслихата от 27 августа 2021 года № 5/63 "Об определении перечня социально значимых сообщений Мангистауской области"
Решение Мангистауского областного маслихата от 26 мая 2023 года № 3/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 30 мая 2023 года № 4568-12
Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата от 27 августа 2021 года № 5/63 "Об определении перечня социально значимых сообщений Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24346) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 5/63 "Маңғыстау облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 26 мамырдағы № 3/26 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 30 мамырда № 4568-12 болып тіркелді
Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 5/63 "Маңғыстау облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24346 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.