О признании утратившими силу некоторых решений Мангистауского областного маслихата
Решение Мангистауского областного маслихата от 27 сентября 2023 года № 5/48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 3 октября 2023 года 4606-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Мангистауского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Мангистауского областного маслихата Ж.Матаев
Приложение к решению Мангистауского областного маслихата от 27 сентября 2023 года № 5/48
Перечень утративших силу некоторых решений Мангистауского областного маслихата
1. Решение Мангистауского областного маслихата от 28 февраля 2018 года № 16/200 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений Мангистауской области, Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3546).
2. Решение Мангистауского областного маслихата от 28 февраля 2020 года № 33/410 "О внесении изменений и дополнений в решение Мангистауского областного маслихата от 28 февраля 2018 года № 16/200 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений Мангистауской области, Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4146).
3. Решение Мангистауского областного маслихата от 27 августа 2021 года № 5/64 "О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 28 февраля 2018 года № 16/200 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений Мангистауской области, Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Мангистауской области".
4. Решение Мангистауского областного маслихата от 9 декабря 2022 года № 16/181 "О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 28 февраля 2018 года № 16/200 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений Мангистауской области, Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Мангистауской области".

Маңғыстау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 5/48 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 қазанда № 4606-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының төрағасы Ж.Матаев
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 5/48 шешіміне қосымша
Маңғыстау облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 16/200 "Маңғыстау облысының жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау қағидаларын, Маңғыстау облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3546 болып тіркелген).
2. Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 28 ақпандағы № 33/410 "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 16/200 "Маңғыстау облысының жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау қағидалары, Маңғыстау облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4146 болып тіркелген).
3. Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 5/64 "Маңғыстау облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 28 ақпандағы № 16/200 "Маңғыстау облысының жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау қағидалары, Маңғыстау облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
4. Маңғыстау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 16/181 "Маңғыстау облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 28 ақпандағы № 16/200 "Маңғыстау облысының жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау қағидалары, Маңғыстау облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.