О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 3 декабря 2021 года № 8/81 "Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по городу Жанаозен подлежащих субсидированию в 2022 - 2024 годах"
Решение Мангистауского областного маслихата от 8 декабря 2023 года № 7/77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 декабря 2023 года № 4656-12
Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата от 3 декабря 2021 года № 8/81 "Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по городу Жанаозен подлежащих субсидированию в 2022-2024 годах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25851) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений, подлежащих субсидированию в 2022-2024 годах по городу Жанаозен";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить перечень социально значимых автомобильных сообщений, подлежащих субсидированию в 2022-2024 годах по городу Жанаозен, согласно приложению к настоящему решению.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Мангистауского областного маслихата Ж. Матаев
Приложение к решению
Мангистауского областного маслихата
от 8 декабря 2023 года № 7/77
Приложение к решению
Мангистауского областного маслихата
от 3 декабря 2021 года № 8/81

Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 8/81 "Жаңаөзен қаласы бойынша 2022 - 2024 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 7/77 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 желтоқсанда № 4656-12 болып тіркелді
Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаңаөзен қаласы бойынша 2022-2024 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 3 желтоқсандағы №8/81 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 25851 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Жаңаөзен қаласы бойынша 2022-2024 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жаңаөзен қаласы бойынша 2022-2024 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесі айқындалсын.";
көрсетілген шешімге қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының төрағасы Ж. Матаев
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2023 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 7/77 шешіміне қосымша
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2021 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 8/81 шешіміне қосымша