О дифференцировании тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров на территории города Актау
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 26 мая 2023 года № 11-07/908. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 30 мая 2023 года № 4573-12
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Установить дифференцируемый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров на территории города Актау в следующих размерах:
при оплате проезда через систему электронной оплаты, включая посредством сети Интернет и устройств сотовой связи – 70 (семьдесят) тенге, при оплате наличными деньгами – 100 (сто) тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Актау.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актау Е. Ізбергенов
"СОГЛАСОВАНО"
Актауский городской маслихат

Ақтау қаласының аумағында жолаушыларды автомобильмен тұрақты тасымалдауға тарифті саралау туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 26 мамырдағы № 11-07/908 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 30 мамырда № 4573-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19 - бабына сәйкес, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Ақтау қаласының аумағында жолаушыларды автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тариф келесідей мөлшерлерде белгіленсін:
Интернет желісі және ұялы байланыс құрылғыларын қоса алғанда, электрондық төлеу жүйесі арқылы жол ақысын төлеу кезінде – 70 (жетпіс) теңге, қолма-қол ақшамен төлеу кезінде – 100 (жүз) теңге.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі Е. Ізбергенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақтау қалалық мәслихаты