О признании утратившим силу решения Мангистауского районного маслихата от 24 мая 2023 года № 3/19 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Мангистаускому району"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 13 декабря 2023 года № 7/50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 декабря 2023 года № 4654-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мангистауского районного маслихата от 24 мая 2023 года №3/19 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Мангистаускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4577-12).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Мангистауского районного маслихата Е. Махмутов

Маңғыстау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 мамырдағы № 3/19 "Маңғыстау ауданы бойынша 2023 жылға арналған шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 7/50 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 желтоқсанда № 4654-12 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Маңғыстау ауданы бойынша 2023 жылға арналған шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Маңғыстау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 мамырдағы №3/19 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4577-12 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау аудандық мәслихатының төрағасы Е. Махмутов