О внесении дополнений в постановление акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344 "Об установлении водоохранных зон и полос на водных объектах Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования"
Постановление акимата Костанайской области от 27 сентября 2023 года № 403. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 3 октября 2023 года № 10063
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос на водных объектах Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 3 августа 2022 года № 344 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29029) следующие дополнения:
приложение 1 к указанному постановлению дополнить строками, порядковые номера 320-1 и 320-2, следующего содержания:
"
320-1
Озеро Первое
300
35

Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 "Қостанай облысының су объектілерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 403 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 қазанда № 10063 болып тіркелді
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысының су объектілерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29029 болып тіркелген) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 320-1 және 320-2 жолдарымен толықтырылсын:
"
320-1
Бірінші көлі
300
35

320-2
Озеро Второе
300
35
".
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.

320-2
Екінші көлі
300
35
".
2. "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Департамент
санитарно-эпидемиологического
контроля Костанайской области
Комитета санитарно-
эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Тобол-Торгайская
бассейновая инспекция по
регулированию использования и
охране водных ресурсов Комитета
по водным ресурсам Министерства
экологии и природных ресурсов
Республики Казахстан"

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі К. Аксакалов
Келісілді
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау
комитетінің Қостанай облысының
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау департаменті"
республикалық мемлекеттік мекемесі
Келісілді
"Қазақстан Республикасы Экология
және табиғи ресурстар министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су
ресурстарын пайдалануды реттеу және
қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік мекемесі