О внесении дополнений в решение маслихата от 2 февраля 2018 года № 229 "Об определении перечня социально значимых сообщений"
Решение маслихата Костанайской области от 4 октября 2023 года № 61. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 9 октября 2023 года № 10067
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений" от 2 февраля 2018 года № 229 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7518) следующие дополнения:
в приложении к указанному решению:

Мәслихаттың 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2023 жылғы 4 қазандағы № 61 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 9 қазанда № 10067 болып тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7518 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:

Перечень социально значимых сообщений дополнить строками, порядковые номера 46, 47, 48, 49 следующего содержания:
"
46
Маршрут № 118 "Гиппократ (город Костанай) – город Тобыл – село Молокановка – село Нечаевка – село Владимировка" (пригородное (город Костанай))
47
Маршрут № 119 "Гиппократ (город Костанай) - село Московское" (пригородное (город Костанай))
48
Маршрут № 121 "Гиппократ (город Костанай) – город Тобыл – село Костомар" (пригородное (город Костанай))
49
Маршрут № 122 "Центральный рынок (город Костанай) – село Жамбыл – село имени И. Ф. Павлова" (пригородное (город Костанай))
".

Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері - 46, 47, 48, 49 жолдармен толықтырылсын:
"
46
Маршрут № 118 "Гиппократ (Қостанай қаласы) – Тобыл қаласы – Молоканов ауылы – Нечаев ауылы – Владимиров ауылы" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
47
Маршрут № 119 "Гиппократ (Қостанай қаласы) - Мәскеу ауылы" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
48
№ 121 Маршрут "Гиппократ (Қостанай қаласы) – Тобыл қаласы – Қостомар ауылы" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
49
№ 122 Маршрут "Орталық базар (Қостанай қаласы) – Жамбыл ауылы – И. Ф. Павлов атындағы ауыл" (қала маңындағы (Қостанай қаласы))
".

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Костанайского областного маслихата С. Ещанов

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының төрағасы С. Ещанов