Об образовании сельского округа
Совместные постановление акимата Костанайской области от 12 декабря 2023 года № 534 и решение маслихата Костанайской области от 11 декабря 2023 года № 84. Зарегистрированы в Департаменте юстиции Костанайской области 20 декабря 2023 года № 10110-10
В соответствии со статьей 5, подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения районных представительного и исполнительного органов акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Образовать Степной сельский округ Житикаринского района в составе сел Степное и Аккарга Житикаринского района, установив центром округа село Степное.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов
Временно осуществляющий полномочия председателя Костанайского областного маслихата М. Жутаев

Ауылдық округті құру туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 534 және Қостанай облысы мәслихатының 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 84 бірлескен қаулысы және шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 желтоқсанда № 10110-10 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабына, 11-бабының 3) тармақшасына сәйкес, аудандық өкілді және атқарушы органдардың пікірін ескере отырып, Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степное ауылын округ орталығы деп белгілеп, құрамында Жітіқара ауданының Степной және Аққарга ауылдары бар Жітіқара ауданының Степной ауылдық округі құрылсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі К. Аксакалов
Қостанай облыстық мәслихаты төрағасының өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы М. Жутаев