О внесении изменения в решение маслихата от 18 декабря 2015 года № 467 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 5 июня 2023 года № 29. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 7 июня 2023 года № 10017. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 28 марта 2024 года № 120
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 28.03.2024 № 120 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи" от 18 декабря 2015 года № 467 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6153) следующее изменение:
пункт 3 приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
"3. Совокупный доход малообеспеченной семьи (гражданина) исчисляется уполномоченным органом за квартал, предшествовавший кварталу обращения за назначением жилищной помощи, в порядке, определяемом приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан "Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода семьи (гражданина Республики Казахстан), претендующей на получение жилищной помощи" от 24 апреля 2020 года № 226 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20498).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата А. Искаков

Мәслихаттың 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 467 "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2023 жылғы 5 маусымдағы № 29 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 7 маусымда № 10017 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 120 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 28.03.2024 № 120 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 467 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6153 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымшаның 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Аз қамтылған отбасының (азаматтың) жиынтық табысын уәкілетті орган тұрғын үй көмегін тағайындауға өтініш білдірген тоқсанның алдындағы тоқсанға "Тұрғын үй көмегін алуға үміткер отбасының (Қазақстан Республикасы азаматының) жиынтық табысын есептеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 226 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20498 болып тіркелген) айқындалған тәртіппен есептейді.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Искаков